Uzsāc niršanu attālināti, Open Water Diver teorija kursā līdz 18 metru dziļumam

Iemācies zemūdens niršanas daivinga teoriju attālināti Open Water Diver kursā līdz 18 metriem un iegūsti starptautiski atzītu nirēja sertifikātu PADI Open Water Diver.

Daivinga kursa apmācību grafiks individuals, no sākuma kārtojat daivinga teoriju par zemūdens fiziku un fizioloģiju. Teoriju Jūs varat apgūt savā dzīvesvietā, un nokārtot eksāmenu attālināti, komunikācija tiešsaistē ar programmu Zoom/ Microsoft Teams, sertificēta niršanas trenera, instruktora vai instruktores vadībā.

Pēc niršanas teorijas nokārtošanas ir piecas 2h nodarbības ūdenī ar sertificētu instruktoru. Nodarbības notiek darba dienās, darba dienu vakaros vai brīvdienās saskaņojot ar instruktoru. Viss niršanas ekipējums tiek nodrošināts. Pēc apmācībām Jūs piedalāties kluba “Daivings.lv” organizētajos niršanas pasākumos, kas sezonā notiek 2-3 reizes mēnesī, apgūstat prasmes braukt ar zemūdens skūteri, apgūstat niršanu ar pilnsejas masku vai turpināt tālāk Advanced Open Water Diver kursā līdz 30 metriem.

Open Water Diver kursā jūs iegūstat zināšanas, lai ienirtu līdz 18 metru dziļumam, kā arī visas tehniskās lietas lai saliktu ekipējumu un citu nepieciešamo.

Lai pieteiktos kursam lūdzu atsūtiet savus datus (Vārds un personas kods) / rekvizītus rēķinam, to izrakstam uzreiz pēc saņemšanas. Ja ir jautājumi rakstiet uz e-pastu vai WhatsApp 22077202.

Iespējams apgūt zemūdens niršanas Open Water Diver OWD teoriju pilnībā un nokārtot eksāmenu attālināti. Pie datora mājas daivinga kursa Open Water Diver teorija. Pieteikties WhatsApp 22077202

Saistītie zemūdens niršanas kursi sadaļā

Pieteikties ūdenslīdēju apmācībai, izmantojot kontaktformu vai zvanot pa lapā norādīto tālruni 22077202.