PADI Dry Suit Diver apmācība un sertifikāts

Zemūdens valstības atklāšana komfortablos apstākļos- ar PADI sauso tērpu ūdenslīdēju apmācības kursu latviešu, krievu vai angļu valodā, zemūdens niršanas klubā.

Dodieties aizraujošajā niršanas pasaulē un izpētiet brīnumus zem viļņiem, izmantojot PADI Dry Suit Diver apmācību. Šī visaptverošā programma nodrošina jūs ar zināšanām un prasmēm, lai pārliecinoši nirt auksta ūdens apstākļos, atklājot zemūdens piedzīvojumu pasauli.

Izbaudiet niršanu ar akvalangu aukstā ūdenī

Niršana uz sausā tērpa ļauj izjust zemūdens izpētes mieru pat vēsos ūdeņos. Specializētais sausais tērps un ar to saistītais aprīkojums nodrošina izcilu siltuma aizsardzību, nodrošinot komfortu un drošību pat aukstākajā dziļumā.

Atklājot zemūdens pasauli ar PADI Dry Suit Diver kursu

Dodieties aizraujošajā zemūdens niršanas pasaulē un izpētiet brīnumus zem viļņiem ar PADI Dry Suit Diver kursu. Šis visaptverošais programma aprīko jūs ar zināšanām un prasmēm, lai pārliecinoši nirtu aukstā ūdens apstākļos, atverot pasauli aizraujošām zemūdens piedzīvojumiem.

Izbaudiet auksta ūdens niršanas satraukumu

Dry suit niršana ļauj piedzīvot zemūdens izpētes mieru pat vēsā ūdenī. Specializētais džinsa kostīms un saistītais aprīkojums nodrošina izcilu termisko aizsardzību, nodrošinot komfortu un drošību pat aukstākajos dziļumos.

Prasības PADI Dry Suit Diver kursam

Lai uzsāktu šo aizraujošo ceļojumu, jums jāatbilst šādām prasībām:

 • Vecums: 10 gadus vecs vai vecāks

 • Peldēšanas prasmes: Pietiekamas peldēšanas spējas un spēcīga peldēšanas kontroles izjūta

 • Fiziskā sagatavotība: Vispārīgi laba fiziskā veselība, lai izturētu niršanas piepūli

 • Atklātā ūdens niršanas sertifikācija: Uzsāciet kursu ar PADI Open Water Diver , atklātā ūdens niršanas sertifikāciju vai līdzvērtīgu sertifikāciju no citas atzītas niršanas organizācijas.

Zemūdens niršanai nepieciešamais aprīkojums

Papildus standarta niršanas aprīkojumam dry suit niršanai ir nepieciešams specializēts aprīkojums, lai saglabātu siltumu un komfortu:

 • Dry Suit: Pilnībā noslēgts kostīms, kas neļauj ūdenim iekļūt, saglabājot jūs izolētu no aukstuma

 • Apakšveļa: Siltā apakšveļa nodrošina papildu izolāciju un regulē ķermeņa temperatūru

 • Zābaki un cimdi: Ūdensnecaurlaidīgi zābaki un cimdi aizsargā ekstremitātes no auksta

 • Dry Suit kompresors un cilindrs: Specializēts aprīkojums dry suit uzpūšanas gāzes piegādei

PADI Dry Suit Diver kurss: visaptveroša mācību pieredze

PADI Dry Suit Diver kurss sastāv no teorētisko zināšanu un praktiskās apmācības apvienojuma, instruktora uzraudzībā.

 • Zināšanu attīstība: Iedziļinieties dry suit niršanas pamatos, tostarp aprīkojuma darbībā, drošības procedūrās un auksta ūdens fizioloģijā.

 • Slēgtā ūdens sesijas: Praktizējiet svarīgas dry suit prasmes kontrolētā vidē, apgūst peldēšanas kontroli, ārkārtas procedūras un dry suit iekļūšanas un izkļūšanas tehnikas.

 • Atklātā ūdens niršanas: PADI instruktora vadībā pielietojiet tikko iegūtās prasmes reālos pasaules scenārijos, izpētot zemūdens pasauli ar pārliecību un drošību.

Pievienojieties niršanas klubam “Daivings.lv” dry suit niršanas piedzīvojumam

Niršanas klubā “Daivings.lv” mēs dalāmies ar dažādiem zemūdens pasaules brīnumiem. Mūsu pieredzējušie instruktori izvadīs jūs cauri PADI Dry Suit Diver kursam, nodrošinot interesantu un aizraujošu mācību pieredzi, pēc kursa pabeigšanas piedaloties niršanā uz nogrimušajiem kuģu un lidmašīnu vrakiem Baltijas jūrā.

Atklājiet neaizmirstamo zemūdens izpētes ceļojumu

Ar PADI Dry Suit Diver kursu atklājiet aizraujošu zemūdens piedzīvojumu pasauli. Iegrimsiet dziļumos ar pārliecību, izzinot vrakus, rifus un jūras dzīvi, vienlaikus saglabājot komfortu un aizsardzību aukstākajās ūdenstilpēs.

Pievienojieties mums šodien un sāciet savu Dry Suit niršanas ceļojumu

Niršanas klubs “Daivings.lv” piedāvā PADI Dry Suit Diver kursu, kas palīdzēs jums apgūt visas nepieciešamās prasmes, lai droši ienirtu aukstā ūdenī. Mūsu instruktori ir pieredzējuši un zinoši, un viņi palīdzēs jums gūt labāko iespējamo pieredzi.

Sazinieties ar mums jau šodien, lai rezervētu savu vietu kursā!

Niršana komfortablos apstākļos zemūdens izpētes ceļojumā

Izmantojot PADI Dry Suit Diver apmācības kursu, atveriet aizraujošu zemūdens piedzīvojumu pasauli. Ienirstiet dziļumā ar pārliecību, izpētot kuģu vrakus, rifus un jūras dzīvi, vienlaikus jūtoties ērti un aizsargāti aukstākajos ūdeņos.

Pievienojieties mums šodien un dodieties niršanā ar sauso tērpu

PADI Dry Suit Diver specialitāte un sertifikāts apgūstams visu gadu. Kļūšana par sausā tērpa nirēju ļauj paplašināt Jūsu robežas un biežāk ienirt. DrySuit tevi noslēdz no ūdens un nodrošina ērtu pat pārsteidzoši aukstā ūdenī. Iegremdēties ūdenslīdēja sausajā tērpā, pārvaldīt peldspēju, drošības tehnika. Kursu ir iespējams nokārtot vienas dienas laikā.

Zemūdens niršana sausajā tērpā ar skūteri
Zemūdens niršana sausajā tērpā ar skūteri

Pieteikties daivingam un Dry Suit Diver ūdenslīdēju apmācībai var izmantojot kontaktu formu, šeit.

Saistītie zemūdens niršanas kursi sadaļā


Pieteikties zemūdens apmācībai

Piesakies ūdenslīdēju zemūdens apmācībai pēc PADI apmācības sistēmas jau šodien izmantojot kontaktformu vai zvani uz mobilo tālruni. t.220-77-202