Zemūdens meklēšana

Zemūdens arheoloģija:

Komandas ūdenslīdēji ir pieredzējuši zemūdens arheologi, kas var veikt vēsturisku objektu un artefaktu meklēšanu un izpēti ūdenstilpēs. Mēs sadarbojamies ar muzejiem un citiem zinātniskajiem institūtiem, lai nodrošinātu atrasto objektu pareizu dokumentēšanu un saglabāšanu.

Zemūdens apskates un inspekcijas:

Ūdenslīdēju brigāde piedāvā zemūdens apskates un inspekcijas pakalpojumus, kas ietver tiltu, piestātņu, citu hidrotehnisko būvju un kuģu vraku stāvokļa novērtēšanu. Mūsu ūdenslīdēji ir apmācīti veikt detalizētu vizuālo pārbaudi un fiksēt novērojumus ar foto un video tehnikas palīdzību.

Pazudušo priekšmetu meklēšana:

Ja esat pazaudējis gredzenu, telefonu, juvelierizstrādājumus vai citus vērtīgus priekšmetus ūdenī, mūsu pieredzējušie nirēji palīdzēs tos atrast. Izmantojot modernu meklēšanas aprīkojumu un tehnoloģijas, mēs rūpīgi izpētīsim ūdenstilpes dibenu un palielināsim iespēju atrast pazudušo.

Meklēšana ar zemūdens dronu: efektīvs rezultāts

Izmantojot pieredzējušu komandu un atbilstošu tehnoloģiju, var sasniegt augstus rezultātus dažādos uzdevumos.

Meklēšana ar metāla detektoru:

Metāla detektors ir efektīva ierīce metāla priekšmetu meklēšanai zem ūdens. To var izmantot dažādos uzdevumos. Pazudušu vērtību meklēšanā. Zemūdens arheoloģijā.

Grunts izsūkšana un sijāšana izmantojot zemūdens dragu:

Gaisa lifta sūknis ir vienkārša, bet efektīva ierīce grunts sūkšanai un sijāšanai zem ūdens. Tā darbojas, izmantojot gaisa spiedienu, kas paceļ ūdeni un grunts daļiņas no ūdenstilpes dibena.