Daivings un zemūdens niršana

Pilnsejas daivinga maskas OCEAN REEF IDM un GSM MERCURY sakaru sistēmas apskats

Pilnās sejas daivinga maskas apmācība Rīgā un arī visā Latvijā , kopā ar PADI instruktoru. Iespēja saņemt apmācību pilnsejas maskas lietošanā kursos, 3 iegremdēšanas ar instruktoru un dažādu prasmju atstrādāšanu zemūdens niršanas kursā Fullface Mask Diver. Apmācības notiek ar pilnsejas masku OCEAN REEF IDM , kas ir moderni aprīkota daivinga maska Neptune Space, kurai ir jaunākās paaudzes digitālie zemūdens sakari GSM MERCURY, un iespēja rūpnīcā integrēt zemūdens gaismas VISOR LIGHT.

Pilnās sejas maska OCEAN REEF IDM (Neptune Space)

Piedzīvojiet dabisku elpošanu caur degunu, samazināts žokļa nogurums, mutepaliek brīva, un atbrīvo muti, lai sazinātos, padzertos. Svīšana samazināta, pateicoties gaisa cirkulācijas sistēmai, nav svīšana, automātiska spiediena izlīdzināšana pie katras iedvesmas, pateicoties integrētajam elpošanas aparātam. Elpojot maskas iekšpusē, ūdens automātiski tiek iztukšots caur iztukšošanas / izelpas vārstu. Brīvprātīgi pārpludinot masku, pāris otrās pakāpes pogas attīrīšana pilnībā attīra ūdeni no maskas.

Pneimatiski līdzsvarots otrais posms nodrošina vienmērīgu elpošanas vieglumu pie jebkura tvertnes spiediena, regulēšanas poga nodrošina ūdenslīdējam nepieciešamo gaisa plūsmas daudzumu visos apstākļos, niršanas / niršanas svira (Venturi) palīdz izvairīties no brīvas virsmas plūsmas skarbos apstākļos, CE sertifikācija saskaņā ar 89/686 / CAE direktīvām saskaņā ar UNI EN250 standarta noteikumiem par zemūdens aktivitātēm, ieskaitot zemu temperatūru (<50 ° F vai <10 ° C).

Gaisa izpūšanas sistēma ir 3 virzienu virziena regulēšanas sistēma: augšup / lejup, plata / šaura, tuvu / tālu. Izgatavots maksimālam komfortam un deguna elpošanai, Vajadzības gadījumā spiežot masku pret seju, aizbāžņi izveido deguna blīvējumu, Gaisa cirkulācija tiek panākta ar orģināla kabatu, lai CO2 uzkrāšanās netiktu sajaukta ar svaigu gaisu. Vienvirziena cirkulācija uztur masku skaidru. Virsmas gaisa vārsts ir viegli satverams, tam ir izturīgs dizains, lielas ventilācijas atveres, ļauj ūdenslīdējiem elpot apkārtējo gaisu, atrodoties virs ūdens, tam ir virziena izplūdes un notecināšanas vārsts.

GSM MERCURY sarunu iekārta

Apvieno četras dažādas OCEAN REEF vienības vienā: paplašināts Gpower diapazons, līdzīga stereo skaņa GSM SL, līdzstrāvas skaidrība un divkanālu opcija un ilgs akumulatora darbības laiks.Galvenās iezīmes , ērti uzstādīt, tā ir saliekama maskas iekšpusē. Tagad jums nav nepieciešams salikt komunālo bloku un noņemt to no maskas. Pilnīgi jaunas konstrukcijas, uzlādējams, maināms akumulators ar aptuveni 30 stundu autonomiju. Nav nepieciešams iegādāties vienreizlietojamas baterijas, lai tās izmestu, kad tās ir izlietotas. Pirms niršanas nav nepieciešams iegādāties akumulatorus. Uzlādējiet ar parasto mikro USB kabeli no jebkura vajadzīgā enerģijas avota.  Sakari nodrošina skaidrāku komunikāciju, ar lielāku skaļumu UN 2 austiņām, lai iegūtu līdzīgu stereo pieredzi. Divkanālu vienība atsevišķām komandām / sarunām, atkarībā no apkārtējās vides apstākļiem, pārsniedz 250 metru diapazonu.  DAT (Digital Activation Transmission) – brīvroku režīms.
Savietojams ar visām iepriekšējām OCEAN REEF vienībām un konkurentu vienībām vienā un tajā pašā frekvencē. Viegla un droša jaunā rācijsaziņas poga. Ietver arī D-mic 2.0, kuru tagad ir ārkārtīgi vienkārši nomainīt, ja nepieciešams. Pogas modulis nerada sapīšanos, un to var darbināt, izmantojot dzeltenu plakanu, izturīgu pogu un ērtu sviru. Tik intuitīvi, cik jūs to vēlētos. Jauns Blue Mic visās 2020. gada vienībās aizstāj jauno D-Mic un ievērojami palielina saziņas skaidrību. Balss izvēlne, kas ir skaidra un tūlīt apgūstama, lieliski atbilst pogu vienkāršībai. 3 līmeņu skaļums.

VIZORA GAISMA
Iebūvēts lukturis ar 6 jaudīgām gaismas diodēm. Ieslēgšanas / izslēgšanas slēdzis ir uzstādīts virszemes gaisa vārsta atverē, netraucējot SAV darbību. Tā ir brīvroku gaisma, kas faktiski samazina jūsu maskas peldspēju un darbojas neticami labi. Visor Lights ir pieejami jau iepriekš samontēti uz maskas (pēc pieprasījuma), vai arī tos var uzklāt uz jebkura Neptune Space maskas, izmantojot sagatavotu līmlenti (komplektā ar LED uzlīmi).

Pilnsejas daivinga maskas priekšrocības

Niršana ar pilnu sejas masku ļauj elpot no deguna un mutes, kā arī nodrošina papildu komfortu vēsākā ūdenī. Masku var aprīkot arī ar sakaru rīkiem, kas var būt noderīgi dažādu veidu niršanai kur nepieciešama komunikācija.

Strādājošie ūdenslīdēji, piemēram, profesionālie ūdenslīdēji – ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ūdenslīdēji, izmanto pilnas sejas maskas, jo tās aizsargā acis un degunu no ūdenī esošajiem piesārņojumiem, nodrošina komfortu aukstā ūdenī un ļauj sazināties. Ja jūs interesē niršana , priekš glābšanas dienesta, zinātniskā niršana vai došanās ārkārtīgi aukstā ūdenī, iemācīšanās nirt ar pilnu sejas masku noteikti ir domāts jums. Tā kā pilnas sejas maskas ļauj elpot no deguna, tās ir noderīgas arī tiem, kuriem ir grūti izmantot standarta zemūdens maskas. Niršana ar pilnu sejas masku piedāvā atšķirīgu pieredzi, un tas vien var būt iemesls, lai to izmēģinātu.

Trīs niršanas nodarbību laikā atklātā ūdenī Jūs apgūsiet:

  • Kā pareizi sagatavot un pārbaudīt savu pilnās sejas masku niršanai.
  • Veikt pilnās sejas maskas pielāgojumus un kā pareizi iztīrīt ūdeni no maskas.
  • Reaģēt uz dažādām imitētām avārijas situācijām, kad nav gaisa padeves.

Saistītie daivinga apmācības kursi, kurus vada PADI MSDT daivinga treneris:

Sagatavojam, apmācam un sertificējam ūdenslīdējus. Piedāvājam 30 dažādas specializācijas ūdenslīdēju apmācībā un starptautisko PADI zemūdens niršanas sertifikātu izsniegšanu. Prakses vietas daivinga profesionāļiem Divemaster (GO-PRO – no iesācēja līdz PADI Divemaster). Organizējam daivinga ceļojumus, sekojiet mums >>>!

Full Face Mask Diver kursu apmācam Rīgā un visā Latvijā  (nepieciešama iepriekšēja reģistrācija, tālr./WhatsApp 220-77-202)