Glābēju pakalpojumi

Glābējs ir persona, kas cilvēku vai mantu izglābj no kaitējuma vai briesmām. Glābēji ir apmācīti tehniskajā glābšanā, ūdenslīdēju glābšanā,  ekstrakcijas glābšanā un / un tehniskajā ugunsdzēsībā. Šis termins parasti tiek lietots cilvēkiem, kuri veic glābšanu, un daudzos amatos tā nosaukums ir “Glābējs”.

Mūsu uzņēmums gan apmāca nirējus – glābējus, niršanas kursā “Rescue Diver”, gan arī sniedz glābēju pakalpojumus filmēšanas laukumos un pasākumos. Sniegsim glābēju pakalpojumus jums vajadzīgā Latvijas vietā!

Glābējs nirēju apmācība

Iemācieties novērst un pārvaldīt problēmas ūdenī un pārliecinieties par nirēja prasmēm, ASV izveidotā kursā “Rescue Diver”. Kurss ir izaicinoši grūts, tomēr ļoti noderīgs. PADI glābšanas nirēja kurss “Rescue diver” māca jums metodes, kā izvairīties no problēmām un pārvaldīt tās, kā arī uzlabot jūsu kā nirēja pārliecību.

Kursa laikā jūs kļūsiet par labāku niršanas partneri, uzlabojot spēju identificēt iespējamās problēmas un praktizējot niršanas ārkārtas protokolu. Glābēju kurss ir nopietns, bet apmācība ir jautra – daudzi ūdenslīdēji mums saka, ka PADI glābšanas nirēja kurss bija viņu mīļākais!

Glābēju kursa maksā ietilpst apmācība, novērtējums un sertifikāta karti. Praktiskās apmācības, niršanas, niršanas aprīkojums, studentu materiāli ir pieejami visu kursa laiku, zemūdens niršanas klubā “Daivings.lv”.

Sniedzam glābēju pakalpojumus

Mūsu glābēju pakalpojumu vadītājs, ūdenslīdējs glābējs, niršanas treneris, ir ieguvis apmācību un praksi Iekšlietu ministrijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Esam snieguši glābšanas pasākumus dažādos filmēšanas laukumos un citos pasākumos. Profesionāli izvietosim peldēšanas vietu pasākuma gadījumā, ar atdalošo boju palīdzību iezīmēsim drošu, pārskatāmu vietu, kas būs viegli uzraugāma glābējam. Uzpasēsim cilvēkus, sekosim cilvēku kustībām gan virs, gan zem ūdens, un sniegsim palīdzību nekavējoties.

Vajadzības gadījumā rīkosimies, lai novērstu bīstamas situācijas cilvēkiem, ja vajadzēs sniegsim pirmo palīdzību. Ieradīsimies ar visu nepieciešamo inventāru, lai pilnvērtīgi varētu veikt glābēja pienākumus. Uzklausīsim Jūsu vēlmes, padomus un citus ierosinājumus.

Pieteikt glābšanas darbus

Darbu vadītājs – tālrunis tel. 220-77-202, e-pasts info@daivings .lv

Vairāk par glābēju pakalpojumiem: