Daivings un zemūdens niršana

Full Face Mask Diver

Niršana ar pilnu sejas masku ļauj elpot no deguna un mutes, kā arī nodrošina papildu komfortu vēsākā ūdenī. Masku var aprīkot arī ar sakaru rīkiem, kas var būt noderīgi dažādu veidu niršanai kur nepieciešama komunikācija.

Strādājošie ūdenslīdēji, piemēram, profesionālie ūdenslīdēji – ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ūdenslīdēji, izmanto pilnas sejas maskas, jo tās aizsargā acis un degunu no ūdenī esošajiem piesārņojumiem, nodrošina komfortu aukstā ūdenī un ļauj sazināties. Ja jūs interesē niršana , priekš glābšanas dienesta, zinātniskā niršana vai došanās ārkārtīgi aukstā ūdenī, iemācīšanās nirt ar pilnu sejas masku noteikti ir domāts jums. Tā kā pilnas sejas maskas ļauj elpot no deguna, tās ir noderīgas arī tiem, kuriem ir grūti izmantot standarta zemūdens maskas. Niršana ar pilnu sejas masku piedāvā atšķirīgu pieredzi, un tas vien var būt iemesls, lai to izmēģinātu.

Lai reģistrētos Full Face Mask Diver, pilnas sejas maskas nirēja kursā, jums jābūt izieta PADI Open Water Diver kursam.

Pastāv vairāku veidu pilnas sejas maskas, tāpēc jūs kursā vairāk uzzināsiet par dažādām pilnās sejas maskas īpašībām un komponentiem. Pēc tam jūs iemācīsities kā sagatavoties un apgūsiet niršanas paņēmienus ar pilnu sejas masku, uzzināsiet kā veikt pareizu apkopi.  Vairāku nodarbību ūdenī Jums iemācīs veidu, kā ērti izmantot masku un praktizēt nepieciešamās iemaņas, gatavojoties niršanai atklātā ūdenī. Divu niršanas nodarbību laikā atklātā ūdenī Jūs apgūsiet:

  • Kā pareizi sagatavot un pārbaudīt savu pilnās sejas masku niršanai.
  • Veikt pilnās sejas maskas pielāgojumus un kā pareizi iztīrīt ūdeni no maskas.
  • Reaģēt uz dažādām imitētām avārijas situācijām, kad nav gaisa padeves.

Saistītie daivinga apmācības kursi, kurus vada PADI MSDT daivinga treneris:

Sagatavojam, apmācam un sertificējam ūdenslīdējus. Piedāvājam 30 dažādas specializācijas ūdenslīdēju apmācībā un starptautisko PADI zemūdens niršanas sertifikātu izsniegšanu. Prakses vietas daivinga profesionāļiem Divemaster (GO-PRO – no iesācēja līdz PADI Divemaster). Organizējam daivinga ceļojumus, sekojiet mums >>>!

Full Face Mask Diver kursu apmācam Rīgā un visā Latvijā  (nepieciešama iepriekšēja reģistrācija, tālr./WhatsApp 220-77-202)