Motorlaivas noma

motorlaiva AVON Adventure 620 ar motoru 140hp

Motorlaivas noma Rīgā, Latvijā. Darba kuģu flote.


  • Latvijas iekšējo ūdeņu, līdz 3km no krasta lietojama motorlaiva (Dulkan 370) ar motoru Mercury 5hp. Ir auto piekabe, laivu var aizvest jebkurā vietā Latvijā. Laivu ir arī iespējams ielaist (divi cilvēki) praktiski jebkurā vietā, jo tā sver 70kg bez motora. Cilvēku skaits laivā -5, celtspēja, celtspēja 700 kg . Ātrums 10.4kn.
  • Starptautisko ūdeņu motorlaiva AVON Adventure 620 ar motoru 140hp. Ir auto piekabe, laivu var aizvest jebkurā vietā. Laivu ir arī iespējams ielaist jebkurā vietā, kur ir slips, tā sver 806kg ar motoru. Ātrums 32.94kn.  Cilvēku skaits 8, celtspēja, celtspēja 3086 kg.

Informācija par zemūdens tehniskajiem darbiem, šeit.

Motorlaiva darbam, ar kapteini


Motorlaivas ir paredzētas darbam, nirēju atbalstam, zemūdens apsekošanai un atbalsts dažādos zemūdens darbos. Mūsu uzņēmuma kapteinim ir "Starptautiskā atpūtas kuģu vadītāja apliecība. (ICC) ir dokuments, kas nepieciešams, lai vadītu buru un motorizētos atpūtas kuģus, kuru garums nepārsniedz 24 metrus iekšējos ūdeņos, piekrastes ūdeņos, jūrā vai kuģošanas rajonā bez ierobežojumiem.". Veicam tehniskos zemūdens darbus, kas ietver zemūdens mērījumu veikšanas, piestātņu apsekošanas, zemūdens meklēšanas, zemūdens labošanas un zemūdens tīrīšanas darbus. Ir iespēja veikt zemūdens tehniskos meklēšanas (Zemūdens sonors, zemūdens sānu sonors, zemūdens daudz-staru eholots, zemūdens magnetometrs un zemūdens metāla detektors) un izcelšanas darbus no ūdenstilpnēm.

* Obligāti aizpildāmie lauki