Profesionālo ūdenslīdēju instruktoru organizācijas kursi

Profesionālo ūdenslīdēju instruktoru organizācijas kursi

Profesionālo ūdenslīdēju instruktoru organizācija “PADI” tika izveidota Amerikas Savienotajās Valstīs 1967.gadā, kā atpūtas un sporta akvalangistu izglītojoša skola. “PADI” organizācija izceļas ar saviem augstajiem akvalangistu apmācību kvalitātes standartiem un procedūrām.

PADI Elite Instructor Award

Šobrīd “PADI” ir vislielākā un pati autoritatīvākā pasaulē ūdenslīdēju un akvalangistu organizācija, kas nodarbojas ar zemūdens peldēšanas apmācību atpūtas un sporta daivingā. Pēc “PADI” ūdenslīdēju mācību standartiem šobrīd strādā vairāk nekā 80% pasaules daivinga centru, ik gadus kopā sertificējot 900 000 zemūdens nirējus, vairāk kā 200 dažādās pasaules valstīs.

Pasaulē eksistē daudzas ūdenslīdēju apmācību sistēmas, tomēr tikai “PADI” organizācijas izdots sertifikāts garantēti tiek pieņemts un atpazīts visos pasaules kūrortos un daivinga centros.

“PADI” ūdenslīdēju apmācības sistēmā, vidējais vecums vīriešiem ir 30. gadi un sievietēm ir 27. gadi.

Zemūdens peldēšanas kursu cenas

Cenu lapa

Zemākas cenas ūdenslīdēju apmācībai ģimenēm, grupām, kolektīviem, sazināties ar mums.

Ūdenslīdēja sertifikāts Apraksts par kursu
PADI Open Water Diver Uzziniet, kā nodarboties ar daivingu! Niršanas sertifikātu iegūstiet ar PADI Open Water Diver kursu, kas ir pasaulē populārākais un plaši pazīstamais niršanas veids. Sertificēts, patstāvīgs atvērto ūdeņu nirējs.
PADI Junior Open Water Atvērto ūdeņu ūdenslīdējs (10-18.gadi)
PADI Adventures in Diving Paplašinātais kurss atvērto ūdeņu ūdenslīdējam. Papildus pamata niršanas aprīkojuma izmantošanai jūs iemācīsieties vairākas specializācijas no izvēlētā specializāciju klāsta.
PADI Advanced Open Water Diver Paplašinātais kurss. PADI Advanced Open Water Diver kurss ir par jaunu pieredzi, izpēti, un zināšanām. Tas ir paredzēts, lai uzlabotu niršanas prasmes!
PADI Rescue Diver Ūdenslīdēji, kuri ir pabeiguši PADI Rescue Diver kursu, bieži saka, ka tas ir visgrūtākais un prasīgākais PADI kurss, ko viņi ir beiguši. Glābējs ūdenslīdējs. (Kursā ietilpst pirmās palīdzības sniegšana)
Emergency First Response Ārkārtas pirmās palīdzības sertifikāts
PADI Divemaster Profesionāls ūdenslīdējs, zemūdens gids, instruktora palīgs
PADI Master Scuba Diver Master Scuba Diver vērtējums ļauj ūdenslīdējam iekļauties profesionālo, cienījamo nirēju (ūdenslīdēju) grupā, un ir nopelnījis šo reitingu gan ar ievērojamu pieredzi, gan ar zemūdens treniņu prasmēm.
PADI Instructor Assistant Kā PADI asistenta instruktors, jūs ne tikai gūstat papildu pieredzi kā PADI profesionāls ūdenslīdējs, bet arī sākat apgūt PADI izglītības un standartu sistēmu.
PADI Bubblemaker Programma Bubblemaker ir paredzēta lai iepazīstinātu bērnus ar niršanu ar akvalangu un tajā pašā laikā iemācītu viņiem to kā izklaidēties un palikt drošībā.
PADI Seal Team PADI Seal Team ir paredzēts jauniem akvalangistiem, kuri nodarbojas baseinā ar lielu prieku, aizpildot aizraujošas AquaMissions.
PADI Sidemount Diver Scuba PADI Sidemount Diver specialitātes kurss māca jums niršanas tehniku, uzstādot balonus ūdenslīdēja sānos, nevis uz muguras. Sidemount piedāvā vienkāršākas iespējas kā piekļūt baloniem.
PADI Wreck Diving PADI Wreck Diver specializācijas kurss ir populārs, jo tajā tiek piedāvāti jauni piedzīvojumi, vienlaikus ievērojot atbildīgo vraku niršanas praksi. Ūdenslīdējs uz nogrimušiem kuģiem.
Digital Underwater Photographer Zemūdens fotografēšana ir viena no populārākajām niršanas specialitātēm. Ir pieejamas tik daudz un dažādas zemūdens kameras, kas paver arvien vairāk iespējas izpausties radoši zemūdens pasaules attēlošanā.
PADI Deep Diver Zemūdens dzīļu vilinājums. PADI Deep Diver specialitātes kurss iemāca niršanu ar pārliecību dziļumā līdz 40 metriem.
PADI Nitrox Diver PADI Nitrox ir PADI vispopulārākais ūdenslīdēju specialitātes kurss. Zemūdens niršana ar bagātinātu gaisu Nitrox būtiski samazina dekompresijas laiku, 18-30 metru dziļumā.
PADI Dry Suit Diver PADI Dry Suit Diver kurss palīdz paplašināt daivinga robežas un ļauj nirt biežāk un vairāk. Vēsākajos reģionos ir ieteicams obligāti, kā nākamais pēc PADI Open Water Diver.
PADI Ice Diver Zemledus ūdenslīdējs. Ice Diver specialitāte ir viens no ekstremālākajiem piedzīvojumiem, kas piedāvā neticami jaunu pieredzi daivingā. Izpētiet unikālo zemūdens pasauli no jauna perspektīvas.
PADI Night diver Ūdenslīdējs naktī un tumšos laika apstākļus. PADI Night Diver kurss māca jums koncentrēties uz to, ko jūs varat redzēt savā gaismas starā, kontrolējot peldspēju, sajūtas un paliekot kopā ar savu draugu.
PADI Search & Recovery diver PADI Search and Recovery Diver specialitātes kurss māca jums efektīvus veidus, kā meklēt objektus zem ūdens, kas palielina jūsu izredzes vajadzīgo mērķu sasniegšanā. Ūdenslīdējs, kurš prot meklēt nogrimušus objektus.

Speciāli piedāvājumi topošajiem daivinga profesionāļiem

  • GO PRO -No nulles līdz Padi Divemaster 950,- (Bez priekšzināšanām. OWD, AOWD, RESCUE, EFR, DM)
  • GO PRO -No nulles līdz Instructor Assistant – 1250,- (Bez priekšzināšanām)

Cenas norādītas Euro.

Braucam kopā daivinga ceļojumos par Baltiju, Norvēģiju, Maldīvām, Meksika, Kanāriju salas, Ēģipte, Sarkanā Jūra. Piesakieties Facebook lapā, lai uzzinātu par jaunākiem daivinga ceļojumiem. Aplūkojam zemūdens pasauli, tai skaitā haizivis, nogrimuši kuģu vrakus un daudz citu interesantu lietu.

Uzzini vairāk par ūdenslīdēju roku signāliem, akvalangistu zemūdens niršanas apmācību, dažādām daivinga specialitātēm un zināšanu apliecinošiem sertifikātiem, lapā PADI daivinga specialitātes un kursi.

Ar mums strādā vairāki augsta līmeņa PADI sertificēti instruktori, kuri pasniedz gan individuālu ūdenslīdēju apmācību, gan bērnu vecuma ūdenslīdēju apmācība, gan pusaudžu ūdenslīdēju apmācība, gan veic korporatīvo zemūdens apmācību.

Pieteikties zemūdens apmācībai

Piesakies ūdenslīdēju zemūdens apmācībai pēc PADI apmācības sistēmas jau šodien izmantojot kontaktformu vai zvani uz mobilo tālruni. t.220-77-202

https://goo.gl/9uN9Oc