Daivinga apmācībaDaivings LatvijāKursi un braucieni

PADI ūdenslīdēju skola

Profesionālo ūdenslīdēju instruktoru organizācijas kursi

Profesionālo ūdenslīdēju instruktoru organizācija “PADI” tika izveidota Amerikas Savienotajās Valstīs 1967.gadā, kā atpūtas un sporta akvalangistu izglītojoša skola. “PADI” organizācija izceļas ar saviem augstajiem akvalangistu apmācību kvalitātes standartiem un procedūrām.

padi-asociacija

Šobrīd “PADI” ir vislielākā un pati autoritatīvākā pasaulē ūdenslīdēju un akvalangistu organizācija, kas nodarbojas ar zemūdens peldēšanas apmācību atpūtas un sporta daivingā. Pēc “PADI” ūdenslīdēju mācību standartiem šobrīd strādā vairāk nekā 80% pasaules daivinga centru, ik gadus kopā sertificējot 900 000 zemūdens nirējus, vairāk kā 200 dažādās pasaules valstīs.

Pasaulē eksistē daudzas ūdenslīdēju apmācību sistēmas, tomēr tikai “PADI” organizācijas izdots sertifikāts garantēti tiek pieņemts un atpazīts visos pasaules kūrortos un daivinga centros.

“PADI” ūdenslīdēju apmācības sistēmā, vidējais vecums vīriešiem ir 30. gadi un sievietēm ir 27. gadi. 65% no visiem apmācāmajiem ir vīrieši un 35% ir sievietes.

Zemūdens peldēšanas kursu cenas

Zemākas cenas apmācībai ģimenēm, grupām, kolektīviem, sazināties ar mums.

Daivinga kurss Apmācības cena
Open Water Diver 285,- AKCIJA
Junior Open Water 285,- AKCIJA
Adventures in Diving 100,-
Advanced Open Water Diver 170,-
Rescue Diver 250,-
Emergency First Response  115,-
Divemaster 430,-
Master Scuba Diver 250,-
Instructor Assistant 650,-
Bubblemaker 150,-
PADI Seal Team 150,-
Sidemount Diver Scuba 275,-
Wreck Diving specialitāte 120,-
Digital Underwater Photographer 120,-
Deep Diving specialitāte 100,-
Nitrox Diving specialitāte 100,-
Dry Suit specialitāte 100,-
Ice Diving specialitāte 100,-

Speciāli piedāvājumi topošajiem daivinga profesionāļiem

  • GO PRO -No nulles līdz Padi Divemaster 950,- (Bez priekšzināšanām. OWD, AOWD, RESCUE, EFR, DM)
  • GO PRO -No nulles līdz Instructor Assistant – 1250,- (Bez priekšzināšanām)

Cenas norādītas Euro.

Braucam kopā daivinga ceļojumos par Baltiju, Norvēģiju, Maldīvām, Meksika, Kanāriju salas, Ēģipte, Sarkanā Jūra. Piesakieties Facebook lapā, lai uzzinātu par jaunākiem daivinga ceļojumiem. Aplūkojam zemūdens pasauli, tai skaitā haizivis, nogrimuši kuģu vrakus un daudz citu interesantu lietu.

Uzzini vairāk par akvalangistu zemūdens niršanas apmācību, daivinga specialitātēm un sertifikātiem, lapā PADI daivinga specialitātes un kursi.

Ar mums strādā vairāki augsta līmeņa PADI sertificēti instruktori, kuri pasniedz gan individuālu ūdenslīdēju apmācību, gan bērnu vecuma ūdenslīdēju apmācība, gan pusaudžu ūdenslīdēju apmācība, gan veic korporatīvo zemūdens apmācību.

Pieteikties zemūdens apmācībai

Piesakies ūdenslīdēju zemūdens apmācībai pēc PADI apmācības sistēmas jau šodien izmantojot kontaktformu vai zvani uz mobilo tālruni. t.220-77-202

https://goo.gl/9uN9Oc