PADI Deep Diver kurss

PADI Advanced Open Water Diver

Ievads PADI Deep Diver kursā

Vai vēlaties izpētīt dziļās jūras noslēpumus? Ja jūs esat pieredzējis nirējs, kurš vēlas paplašināt savas iespējas, tad PADI Deep Diver kurss ir jums ideāls sākums.

Šis kurss sniegs jums nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai veiktu drošas un efektīvas dekompresijas niršanas līdz 40 metru dziļumam.

Lai apmeklētu PADI Deep Diver kursu, ir jābūt:

  • Vismaz 18 gadus vecam
  • PADI Advanced Open Water Diver sertifikātam vai tā ekvivalentam no citas organizācijas

Papildus šiem pamata priekšnoteikumiem, nirējiem ir jābūt fiziski un emocionāli gataviem veikt dziļas niršanas līdz 40 metru dziļumam. Viņiem arī jābūt spējīgiem plānot un veikt niršanas procedūras sarežģītos apstākļos, piemēram, zemas redzamības apstākļos vai ar vāju straumi.

Kursā iegūtās zināšanas

PADI Deep Diver specialitāte ļaus Jums iegūt zināšanas, kā droši sasniegt lielāku dziļumu, kā arī atklāt jaunas vietas, kuras iepriekš nebija sasniedzams ar Padi OWD sertifikāta zināšanām. Deep Diver kursu apguve ļaus apzināties visus iespējamos ūdenslīdēju riskus, plānot savu laiku zem ūdens izmantojot niršanas datoru. Deep Diver ir dziļums starp 18 un 30 metriem. Deep dive kursu laikā jūs varat apmācīties jau no 15 gadu vecuma, apmācību laikā Jūs izmantosiet balansētu niršanas regulatoru, daivinga datoru un veiksiet 4 iegremdēšanos atvērtos ūdeņos.

PADI Deep Diver specialitātes nepieciešamais ūdenslīdēja ekipējums

  • Ūdenslīdēja ekipējuma komplekts
  • Daivinga dators jeb dziļuma mērītājs, laika mērīšanas ierīce un daivinga tabulas

PADI Deep Diver pacelšanās ātrums

Pacelšanās ātrums ir ne vairāk kā 18 metri minūtē, ko var noteikt ar daivinga datoru vai dziļuma mērītāju un laika mērīšanas ierīci.

Daivinga eksperta Valtera Preimaņa padoms (4)

Kam ir paredzēti Deep Diver kursi?

PADI Deep Diver kurss ir lieliska iespēja tiem nirējiem, kuri vēlas izpētīt dziļās jūras noslēpumus. Kurss sniegs jums nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai veiktu drošas un efektīvas dekompresijas niršanas līdz 40 metru dziļumam.

Kontakti

Lai uzzinātu vairāk par PADI Deep Diver kursu vai reģistrētos tajā, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu daivingslv@gmail.com vai tālruni 220-77-202.

Piedāvājums šodien

Reģistrējieties PADI Deep Diving kursam jau šodien un sākiet savu ceļojumu dziļās jūras pasaulē!

Deep Diving specialitāte

Piesakies PADI Deep Diving specialitātes apmācībai vai kādai citai ūdenslīdēju niršanas specialitātei jau šodien izmantojot saziņas formu.