Master Scuba Diver kurss

Master Scuba Diver kurss


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Augstākā sasniedzamā ūdenslīdēju pakāpe ūdenslīdējiem amatieriem ir Master Scuba Diver sertifikāts. Ikviens ūdenslīdējs ar 50 iegremdēšanās reizēm, kas ir reģistrēts Diver Logbook var pieteikties Master Scuba Diver sertifikātam pie PADI instruktora. Lai sasniegtu Master Scuba Diver statusu ūdenslīdējam ir jābūt Rescue Diver sertifikātam un nokārtotām piecām dažādām ūdenslīdēju specialitātēm.

Ceļš uz Master Scuba Diver sertifikātu sākas no Open Water Diver sertifikāta, kam seko Advanced Open Water Diver sertifikāts un Rescue Diver. Master Scuba Diver ir amatieru ūdenslīdēja augstākā pakāpe, komandas un grupas līderis, padomdevējs.

Master Scuba Diver nākamais ceļš ir profesionālas karjeras izveide, iegūstot Divemaster vai Instructor Assistant serfifikātu.

Uzzini vairāk par dažādām akvalangistu zemūdens daivinga specialitātēm un sertifikātiem, lapā PADI daivinga specialitātes un kursi.

Piesakies ūdenslīdēju zemūdens apmācībai pēc PADI apmācības sistēmas jau šodien izmantojot kontaktformu vai mobilo tālruni. t.22077202