Daivings un zemūdens niršana

Kajak daivings

Kajak daivings, jeb zemūdens niršana no kajaka ir zemūdens sporta veids, kurš apvieno divas ūdens sporta aktivitātes – airēšanu un zemūdens niršanu. Galvenā kajak daivinga priekšrocība ir mobilitāte un ātrums ar kuru var nokļūt grūti pieejamās vietās. Jūs varat aizirties kilometriem tālu uz savu vēlamo niršanas vietu un nēesat atkarīgs no kuģa vai laivas. Tuvākā vieta, kur ļaudis samērā aktīvi nodarbojas ar kayak diving ir Lielbritānija. Arī Latvijā visi priekšnoteikumi, lai šis sporta veids attīstītos.

kajak

Lai nodarbotos ar kajak daivingu ir nepieciešams atbilstošs jūras vai maksķerēšanas kajaks, plastikāta materiāla, kurš is saucamā “Sit On Top” veida, uz kura ir pietiekoši vietas,  lai uz tā novietotu niršanas balonu. Niršanas kajaka aptuvenie izmēri ir 3.3-3.5 metri, ~70 cm platums un svars 25-30kg. Kajaku ir viegli transportēt vienam cilvēkam, tas ir vienmēr gatavs aktivitātēm. Un protams ir vajadzīgs arī komandas biedrs, jo kompānijā taču ir interesantāk!

Kajaki un zemūdens niršana

Niršana no kajaka ir ļoti zaļa un ekoloģiski tīra, jo mēs nebojājam ūdeni un gaisu!

Kā apģērbties lai ieietu ūdenī no kajaka

Dažādu kajak daivinga video izlase

Vēlies pievienoties, lai nodarbotos ar Kayak daivingu? Ir radušies jautājumi? Raksti ziņu , ziņo forumā vai zvani uz tālruni 22077202!

Informācija par kayak diving