Daivinga apmācība bērniem

Daivinga apmācība bērniem ir aizraujoša. Kāpēc vajadzētu mācīt savu bērnu ūdenslīdēju apmācībai? Tas ir lielisks veids , visiem būt kopā ar ģimeni, it īpaši ja abi vecāki jau ir izgājuši ūdenslīdēju kursus un tiem ir Open Water Diver vai augstāka zināšanu līmeņa apliecinošs sertifikāts. Bērnu apmācība notiek tikai vecāku vai aizbildņa tiešā uzraudzībā, tā ir iespējama jau no 8. gadu vecuma, izejot Bubblemaker vai PADI Seal Team daivinga apmācību programmas. Zemūdens niršanas apmācību laikā, kas notiek vecāku vai aizbildņa uzraudzībā bērns var sasniegt 2. metru dziļumu izejot Bubblemaker kursu un 4. metru dziļumu apmācoties PADI Seal Team.

Daivinga apmācība bērniem dalās divās daļās

Bubblemaker zemūdens niršanas apmācību programmā bērns apgūst elpošanas pamatus zem ūdens, tam ir pilns scuba ekipējuma komplekts, ieskaitot masku, elpošanas regulatoru, peldspējas vesti un pleznas. Kursa laikā bērns var sasniegt maksimālo dziļumu – 2 metri, tas arī Pēc kursu beigšanas bērns saņem savu pirmo sertifikātu.

PADI Seal Team daivinga apmācību programmā bērns izpilda piecas AquaMission, kuras viņš veic pilnā scuba ekipējuma komplektā, pēc kuru pabeigšanas tas var nirt līdz 4 metru dziļumam. Viena no apmācību programmām ietver nakts ieniršanas veikšanu.

Bērnu vecuma ūdenslīdēju apmācība

Pie mums, niršanas klubā “Daivings”, strādā vairāki augsta līmeņa PADI sertificēti instruktori, kuri pasniedz gan individuālu ūdenslīdēju apmācību, gan skolēnu vecuma ūdenslīdēju apmācība, gan pusaudžu ūdenslīdēju apmācība, gan veic korporatīvo zemūdens apmācību.

Sazināties ar bērnu ūdenslīdēju instruktoru, ja vēlaties iziet ūdenslīdēju kursus vai kādu daivinga specialitātes apmācību un saņemt starptautiski atzītu sertifikātu.