Kā atrast divus Apple iPhone 13 Pro mobilos telefonus, 3000Euro vērtībā, zem ūdens

Ūdenslīdēji, Search and Recovery team, Daivings.lv ūdenslīdēju komanda veic meklēšanas un izcelšanas darbus Misas upē pie Cenas un atgūst divus Apple iPhone 13 Pro, 3000 Euro kopējā vērtībā. Ūdenslīdējs veiksmīgi atrod divus nogrimušus mobilos telefonus, kuri nogrima, straumei ienesot atpūtnieku laivu, Misas upes koka zaros. 🤿😀✌️

Search and Recovery team, Daivings.lv ūdenslīdēju komanda atrodas Misas upes meklēšanas misijā. Nirējs meklē telefonus un atrod tos, kaut arī redzamais attālums ar zemūdens lukturi ~0.25 metri, ūdens temperatūra ir 12C grādi. Niršanas kluba absolventi nodarbojās ar meklēšanu arī niršanas kursu ietvaros. Kā novērots, tad daļa no zemūdens niršanas kluba “Daivings.lv” PADI kursu absolventiem, kļūst par veiksmīgiem nirējiem arī zemūdens meklēšanas darbos!

Ikviens nirējs, kurš ir pabeidzis PADI Rescue diver un Search and Recovery niršanas kursu, var pieteikties un savus spēkus var izmēģināt meklēšanas darbos! Meklēšanas darbos piedalījās sertificēti nirēji un instruktors Valters Preimanis.


Par paveikto darbu tika saņemta pateicība par veiksmīgi izpildītu misiju!
Search and Recovery team, Daivings.lv ūdenslīdēju komanda

  • Pieteikt meklēšanas un izcelšanas darbus pa telefonu 220-77-202. 🤿😀✌️
  • Uzzini vairāk par Zemūdens meklēšanu