Ūdenslīdēju apmācība

Ūdenslīdēju apmācību organizācija “PADI” ir pasaules lielākā un ar augstākajiem kvalitātes standartiem nodrošinātā ūdenslīdēju, “frīdaiveru” un tehnisko akvalangistu organizācija, kas nodarbojas ar zemūdens peldēšanas apmācību atpūtas un sporta daivingā.

Pēc “PADI” ūdenslīdēju apmācību standartiem strādā vairāk kā 80% pasaules daivinga centru, ik gadus kopā sertificējot 900 000 zemūdens nirējus, strādājot vairāk kā 200 dažādās pasaules valstīs.

Apmācam pilnīgus iesācējus, kā arī ūdenslīdējus ar pieredzi, kuri vēlas uzsākt savas zemūdens ūdenslīdēja gaitas Latvijā vai ārzemēs. Piedāvājam dažādu specializāciju ūdenslīdēju apmācību un starptautisko ūdenslīdēju sertifikātu izsniegšanu. Pēc PADI ūdenslīdēju apmācības standartiem, iegūt ūdenslīdēja sertifikātu var jau no 10. gadu vecuma.

Ūdenslīdēju apmācības cenas

Uzzini vairāk par PADI ūdenslīdēju apmācību, daudzām padziļinātām daivinga specialitātēm un sertifikātiem, sadaļā,  PADI daivinga kursi un PADI ūdenslīdēju skola.

Populārākās ūdenslīdēju apmācību programmas

Ar mums strādā vairāki augsta līmeņa PADI sertificēti instruktori, kuri pasniedz gan individuālu ūdenslīdēju apmācību, gan bērnu vecuma ūdenslīdēju apmācība, gan skolēnu un pusaudžu ūdenslīdēju apmācība, gan veic arī korporatīvo zemūdens apmācību.

Piesakies ūdenslīdēju apmācībai pēc PADI sistēmas jau šodien izmantojot kontaktformu vai mobilo tālruni. t.220-77-202