Search and Recovery Diver

Search and Recovery Diver

Search and Recovery Diver kursā atrodiet ūdenī pazaudētus priekšmetus, kas ir nokrituši pāri kuģa bortam vai pār doku. Uzziniet vairākus efektīvus meklēšanas veidus un izmantojiet pacelšanas boju , lai  paceltu smagus priekšmetus no grunts.

Tā reizēm notiek uz ūdens-  Cilvēki nejauši nomet lietas no dokiem, no laivām vai pat niršanas laikā. Ja kādreiz esat kaut ko pazaudējis ūdenī un vēlatis to atrast, tad PADI Search and Recovery Diver nirēja specialitātes kurss ir paredzēts jums. Ir vairāki efektīvi veidi, kā meklēt objektus zem ūdens, kas palielina jūsu panākumu iespējas. Ir labas un labākas metodes mazu, lielu vai vienkārši neērtu priekšmetu meklēsanai un izcelšanai. Meklēšana un atkopšana var būt izaicinoša, taču sagādā daudz prieka.

Ko var apgūt Search and Recovery Diver kursā?

PADI Open Water Diver sertificētie ūdenslīdēji un PADI Junior Open Water Diver nirēji, var reģistrēties interesantajā Search and Recovery Diver kursā.

Zemūdens niršanas laikā jūs praktizēsit:

  • Meklēšanas veidi izmantojot kompasu.
  • Lielu un mazu objektu atrašana, izmantojot dažādus meklēšanas modeļus.
  • Izcelšanas maisu izmantošana lieliem vai smagiem priekšmetiem, kā arī citas izcelšanas metodes.
  • Plānot meklēšanas darbību, pamatojoties uz faktiem, kas apkopoti par pazaudētu priekšmetu jau pirms niršanas.

Iespējams papildus apgūt arī metāla detektora lietošanas pamatus, uzziniet kā pareizi meklēt ar zemūdens metāla detektoru, jautājiet to savam daivinga instruktoram par kursu – Meklēšana zem ūdens ar metāla detektoru!

Saistītie daivinga apmācības kursi, kurus vada PADI MSDT daivinga treneris:

Sagatavojam, apmācam un sertificējam ūdenslīdējus. Piedāvājam 30 dažādas specializācijas ūdenslīdēju apmācībā un starptautisko PADI zemūdens niršanas sertifikātu izsniegšanu. Prakses vietas daivinga profesionāļiem Divemaster (GO-PRO – no iesācēja līdz PADI Divemaster). Organizējam daivinga ceļojumus, sekojiet mums >>>!

Search and Recovery Diver kursu apmācam Rīgā un visā Latvijā  (nepieciešama iepriekšēja reģistrācija, tālr./WhatsApp 220-77-202)