Kļūsti par PADI Rescue Diver glābšanas nirēju, ja gribi palīdzēt citiem

Niršanas kluba DAIVINGS, instruktors Valters Preimanis ir pārliecināts, ka PADI glābšanas nirēja kurss palīdzēs jums kļūt par labāku niršanas partneri, kāds vien var būt, iegūstot jaunas prasmes.

Vēlies apgūt jaunas niršanas prasmes?

Neatkarīgi no tā, vai tavs niršanas partneris ir jūsu ģimenes loceklis, draugs vai paziņa, kuru jūs tikko satikāt – ir svarīgi parādīt niršanas partnerim, ka jūs patiešām variet palīdzēt viņa labā.

PADI Rescue Diver glābēja nirēja kursi

Glābēja kurs sniegs jaunu nirēja pieredzi, kā arī apgūstot jaunas zināšanas, kā novērst un atrisināt iespējamās problēmas ūdenī. Jūs ne tikai kļūsiet pārliecinātāks par savām niršanas prasmēm, bet arī spēsiet palīdzēt otram nirējam iespējamās ārkārtas situācijā. Viņi tevi cienīs un respektēs par to!

Sāciet savu PADI Rescue Diver glābēja nirēja apmācību šogad

PADI apmācības sistēma piedāvā pabeigt Rescue Diver kursa teorijas komponentus pirms ūdens nodarbību uzsākšanas zemūdens treniņos. Pēc teorijas apguves Jūs pabeidzat praktisko apmācību ūdenī. Noteikti izmantojiet COVID-19 laiku, lai iegūtu jaunas zināšanas un attīstītu savas niršanas kompetences ar niršanas centru DAIVINGS. Ja iespējams, jūs un jūsu niršanas partneris varētu vēlēties uzsākt apmācību un kļūt par PADI Rescue Diver kopā!

PADI glābēju nirēju kursu pabeigšana

Ūdenslīdēji PADI Rescue Diver ūdenslīdēja kursu raksturo kā “visizaicinošāko, tomēr visatbalstošāko kursu” – laba iemesla dēļ. Kursa praktiskā puse, balstoties uz vairākiem glābšanas scenārijiem, kas saistīti ar prasmēm, kuras tiek izmantotas, lai palīdzētu gan atsaucīgam, gan nereaģējošam nirējam gan virs ūdens, gan zem ūdens.

Mācoties par glābšanas nirēju ar daivinga kluba DAIVINGS, PADI instruktoru, jūs iemācīsities kļūt par labāku niršanas biedru, spēlējot lomu ārkārtas situācijās. Jūs praktizēsiet svarīgas problēmu risināšanas prasmes, līdz tās kļūs par otro dabu, mācoties daudzas noderīgas glābēja prasmes

Glābēju nirēju kursu prasmes

  • Citu ūdenslīdēju stresa atpazīšana un pārvaldīšana
  • Panikā esoša/ nereaģējošu ūdenslīdēju glābšana
  • Pazuduša nirēja meklēšana
  • Ārkārtas ekipējuma lietošana
  • Pirmā palīdzība sniegšana un traumu ārstēšana

Lai pabeigtu PADI glābšanas ūdenslīdēja kursu, ūdenslīdējiem ir jābūt izietam PADI Advanced Open Water Diver un pēdējo 24 mēnešu laikā jābūt pabeigtam CPR un pirmās palīdzības sniegšanas (Emergency First Response kurss) kursam. Ūdenslīdējiem, kuriem vēl nav šī izieti šie kursi, ārkārtas pirmās palīdzības primārās un sekundārās aprūpes kurss bieži tiek pabeigts vienlaikus ar PADI glābšanas ūdenslīdēja kursu.

Papildus pamata akvalangu aprīkojumam jūs izmantosiet kabatas masku, lai praktizētu elpināšanu un atdzīvināšanu ūdenī. Vingrinājumu laikā jūs strādāsiet ar glābšanas riņķi, marķieru bojām un, iespējams, CPR manekenu. Apmācībās jūs iepazīsities arī ar sava drauga aprīkojumu. Tādā veidā jūs būsiet labāk sagatavojies iespējamo problēmu gadījumā.

Kaut arī PADI glābšanas ūdenslīdēja kursa priekšmeti ir nopietni, apmācība ir ļoti interesanta. It īpaši, ja jūs pabeidzat Glābēju nirēju kursu Rescue Diver, kopā ar savu iecienītāko niršanas draugu!

Esi labākais niršanas partneris, un palīdzi īstajā brīdī

Ja jums ir svarīga niršana kopā ar kādu, kļūšana par PADI glābšanas nirēju ir viens no labākajiem veidiem, kā parādīt niršanas partnerim savu uzmanību. Svarīgi ir tas, ka jums būs prasmes, lai varētu identificēt iespējamās problēmas, pirms tās notiek ūdenī. Ja niršanas laikā rodas stresa situācija vai ārkārtas situācija, jūs zināt, kā viņiem mierīgi un ātri palīdzēt. Šeit ir papildu resursi, kas palīdzēs jums būt par labākais niršanas biedru ūdenī un būt gatavam situācijā, kad jāsteidzas palīgā:

  1. PADI Rescue Diver kurss
  2. Emergency First Response kurss
  3. PADI Advanced Open Water Diver kurss

Labākais veids, kā izrādīt savam niršanas partnerim uzmanību ir kļūt par PADI Rescue Diver glābšanas nirēju. Piesakies šodien un saņem piedāvājumu, apvienojot PADI Rescue Diver un Emergency First Response kursu un nākot divatā.