Ūdenslīdēji veic meklēšanas un izcelšanas darbus Daugavā un atgūst 4 skūterus 6200 Euro vērtībā

Meklēšanas darbi Daugavā

Meklēšanas darbi Daugavā

Ūdenslīdēji, kuri ir apguvuši dažādas meklēšanas metodes, kā “čuskas” un “spirāles” meklēšanas tehniku, strādā Daugavas upē. Tie ir niršanas uzņēmuma sertificēti ūdenslīdēji, kuri ir apguvuši arodu akvalangistu niršanas kursos “PADI Search and Recovery“, veic meklēšanas un izcelšanas darbus Daugavā, rūpīgi pārmeklējot teritoriju un atgūst 4 skūterus 6200 Euro vērtībā. Zemūdens meklēšanas operācija Daugavā tika pabeigta veiksmīgi, tika izvilkti 4 elektriskie skūteri, un atgriezti to īpašniekiem uzņēmumiem, “Tool” un “Bolt”.  Meklēšanas darbi Daugavā noritēja šī gada 28. aprīlī.

Niršanas apstākļi Daugavā

  • Meklēšanas darbi Daugavā noritēja Aprīļa mēnesī
  • Zemūdens sūteri atradās 5- 6 metru dziļumā
  • Redzamais attālums ar lukturi zem ūdens bija ~0.5 metri
  • Ūdens temperatūra ir 11C grādi

Pēc izvilkšanas, viens elektroskūteris pat bija redzams mobilājā telefonā, skūteru pasūtīšanas aplikācijā.  Skūtera aplikācija informēja, ka braucamrīks ir pieejams braukšanai, uzreiz pēc tā izvilkšanas!

Niršanas kluba absolventi nodarbojās ar meklēšanu arī niršanas kursu ietvaros

Kā novērots, tad daļa no zemūdens niršanas kluba “Daivings.lv” PADI kursu absolventiem, kļūst par veiksmīgiem nirējiem arī zemūdens meklēšanas darbos! Ikviens nirējs, kurš ir pabeidzis PADI Rescue diver un Search and recovery niršanas kursu, var pieteikties un savus spēkus var izmēģināt meklēšanas darbos, meklēšanas tehniskajā daļā! Meklēšanas darbos Daugavā piedalījās nirēji Mārtiņš Angers un instruktors Valters Preimanis. Par paveikto darbu tika saņemta pateicība no uzņēmuma pārstāvjiem par veiksmīgi izpildītu misiju!
 

Zemūdens meklēšanas darbi notiek visā Latvijā

Mūsu klienti ir Latvijas ostas: Liepājas osta, Ventspils osta, Rīgas osta, Salacgrīvas osta, Skultes osta, Rojas osta. Latvijas uzņēmumi, kuriem esam veikuši zemūdens darbus: Rīgas HES, Latvijas Hidrogrāfiskais dienests, Latvijas Jūras administrācija, Latvijas Finieris, Latvijas Nacionālā Bibliotēka un daudzi citi

Pieteikt peldētavu meklešanas un izcelšanas darbus pa telefonu 220-77-202.