Zemūdens filmēšanas kursi I un II līmenis

Zemūdens filmēšanas kursā, ir sastādītas programmas I līmenis (iesācējiem), II apmācības līmenis (paplašinātais). Kursa teoriju var mācīties gan klasē, gan attālināti (Zoom, Microsoft Teams).

Filmēšanas pamata kursā ir 5 nodarbības, kopā 10 stundas, veiksmīgi izpildot uzdoto, absolvents iegūst e-sertifikātu PADI Underwater Videographer.

  • Pirmā nodarbība TEHNIKA (aprīkojums, tehniskie līdzekļi, gaismas)
  • Otrā nodarbība MĀKSLA (krāsu balanss, kadrējums, gaismas, kompozīcija)
  • Trešā nodarbība VEIDOJAM STĀSTU (scenārija izveide, storyboard, kadru izvēle, kompozīcija)
  • Ceturtā nodarbība ŪDENS (zemūdens filmēšanas nodarbība , izmantojam modeļus, varam izmantot ar zemūdens skūterus )
  • Piektā nodarbība MONTĀŽA UN PIRMIZRĀDE (video montāža, skaņas izvēle, mācamies uz Adobe Premiere vai līdzīgas datorprogrammas)

Kam būtu jāapmācās par zemūdens filmēšanas operatoru?

Video filmēšana zem ūdens ir labākais veids, ka saglabāt un nodot citiem zemūdens pasaulē redzēto un dinamiku. Ja tu vēlies izveidot skaistākos video klipus zemūdens pasaulē, tad šis niršanas kurss ir priekš tevis. Ja tev ir nirēja Padi Open Water Diver sertifikāts, tad tu vari pieteikties PADI Underwater Videographer kursam.

Zemūdens filmēšanas kursu pasniedzējs

Pasniedzējs ir PADI MSDT (Master Scuba Diver Trainer) niršanas instruktors Valters Preimanis , profesionālā pieredze:

  • Strādājis reģionālā TV kā video operators, vairāku īsfilmu autors
  • 2010. gadā absolvējis “Profesionālo fotogrāfijas skolu
  • 2010 – 2018. gads strādājis par fotogrāfijas/video pasniedzēju “Fotoakadēmija
  • 2011. gadā izveidojis  vizuālo mākslas studiju “StudioGlamour” Ģertrūdes 44, kas veiksmīgi darbojās līdz 2017. gadam, fotografēja un apmācīja fotogrāfa darbu studijā un ar modeļiem.
  • 2018. gadā “Pūces Akadēmija” pabeidzis kursu “Kinorežija

Kā ūdenslīdējs ir piedalījies daudzos starptautiskos filmēšanas projektos, uz laukuma pildījis amata pienākumus –  underwater videographer, safety diver, starptautiskam un vietējām filmu kompānijām.

Kā vizuālo projektu autors ir veidojos komandas, reklāmas klipu filmēšanai priekš starptautiskiem uzņēmumiem, Volvo, VW koncerna vajadzībām un vietējiem. Ieguvis tiesības mācīt zemūdens filmēšanu, PADI Underwater Videographer instruktora pakāpi starptautiskajā uzņēmumā PADI 2016.gadā (Professional Association of Diving Instructors).

Piesakies zemūdens video operatoru kursam, un iegūsti 10% atlaidi nākot kopā ar draugu, WhatsApp 22077202 vai uz e-pastu!

Uzzini vairāk par radošajām zemūdens fotografēšanas un filmēšanas specialitātēm