Ziemas niršana Latvijā

Niršana ziemā zem ledus ar niršanas klubu DAIVINGS

Ziemas niršanas sports Latvijā

Tradicionāli Latvijas ūdeņos zemūdens niršanas sezona ilgst no Maija līdz Septembra mēnesim un ilgst 5 mēnešus, ar informāciju iepazīstina zemūdens niršanas kluba “Daivings“, nirēju instruktors – treneris Valters Preimanis. Zemūdens niršanas sportisti – entuziasti bieži ar Oktobra mēnesi noslēdz aktīvo daivinga sezonu, jo uzskata ka zemūdens niršanas temperatūra to neļauj. Sekojošajā rakstā, Daivings rudenī un ziemā, varat izlasīt, kā var nirt aukstā laikā zem 10 grādiem, un kas ir nepieciešams lai nirtu visa gada garumā.

Ziemas niršana dod iespēju nirt zem ledus

Ne katru ziemu Latvijā ir patstāvīga ledus kārta, un tāpēc nirēji ar entuziasmu izmanto zemledus niršanas iespējas. Ziemas niršanai ir arī lielas priekšrocības, jo augu daļiņas, kuras ir ūdenī, nogrimst uz ūdenstilpnes pamata. Latvijas ezeros no 2 metru redzamības attāluma vasarā, mēs ziemā iegūstam 3-5 reizes labāku, 6-10 metru redzamību, jeb ūdens dzidrību.

Laba ziemas sezona tiek pavadīta zem ledus

Skaisti aizvadīta ziemas sezona, veiktas ļoti daudzas ieniršanas zem ledus šai ziemā. Zemledus niršanas noslēguma video par niršanu dolomīta ūdenskrātuvē, Jūrmalā, Rīgas tuvumā. 🤿Liels paldies visiem niršanas kluba “Daivings” nirējiem, kuri piedalījās zemledus niršanā, un īpaši niršanas instruktora Valters Preimanis palīgiem PADI Divemaster Mārtiņš, PADI Divemaster Jānis Grote un PADI Divemaster Agnese par virves turēšanu!👌🏼

Ziemas niršana sapulcē daudzus kluba nirējus

 Niršana ziemā zem ledus ar niršanas klubu DAIVINGS
Niršana ziemā zem ledus, kopā ar niršanas klubu DAIVINGS.
 Niršana ziemā zem ledus ar niršanas klubu DAIVINGS

Niršana ziemā zem ledus ar niršanas klubu DAIVINGS

Piesakies ūdenslīdēju apmācībai, izmantojot kontaktformu vai zvanot pa lapā norādīto tālruni.