Daivinga kursi

Zemledus nirēja specialitāte

PADI Ice Diver

Zemūdens niršanas treneris Valters Preimanis, kurš apmāca nirējus Rīgas rajonā, par zemledus nirēja specialitātes kursu PADI ICE Diver, saka-

Zemledus niršana ir priekš drosmīgajiem nirējiem

Zemledus niršana ir viens no azartiskākajiem un adrenalīna pilnajiem niršanas veidiem

Pa vienu ieeju ienirstam, pa to arī atgriežamies

Tas ir sarežģītākais un grūtākais no niršanas veidiem, jo nirējs nokļūst zemledus pasaulē ar vienu ieeju ledū, pa kuru tas arī atgriežas.

Ūdens paliek daudz dzidrāks, kad ūdenstilpnēs ir ledus

Ūdens ir dzidrāks, Jūs redzat 5-10 reizes tālāk, salīdzinot ar vasaru, jo peldošās zemūdens daļiņas ir nogrimušas uz grunts. Gaisa burbuļi ceļas uz augšu un tad visi apvienojas vienā.

Ar aukstumu zemledus nirējam ir jādraudzējas

Adrenalīna siltums pamazām norimst un aukstums pamazām piezogas, pirmās jūt rokas un nirēja galva pēc 30 minūtēm parādās virs āliņģa.

Ziemas peldes un rūdīšanās palīdz zemledus nirējiem

Ja Jūs esat rūdījies aukstā dušā vai veicat peldes ziemā, sauktu par “roņošanu”, Jūs jutīsities ļoti komfortabli ūdenī ziemā zem 20cm ledus kārtas un varat atrasties vairāk par 30 minūtēm.”

PADI Ice Diver

Apmācību laikā uzzināsiet, kā lietot niršanas ekipējumu DrySuit, trīs pirkstu cimdus, kā lietot saziņas signālus, pareizu elpošanas tehniku, tehniku virves turēšanai, un prasmes, kā asistēt nirējam. Uzzināsiet, kādi ir drošības pasākumi , kas sadala ūdenslīdēju lomas un pienākumus.

Ieraugiet tādu zemūdens skaistumu, kādu citi nekad nav pieredzējuši. Ja ekstrēmi, neparasti un izaicinoši niršanas scenāriji jūs piesaista, piesakāties instruktoram nirt zem ledus.

Ledus niršana ir viens no azartiskākajiem akvalangu veidiem, jūs sastopaties ar apstākļiem un redzat skaistumu, kādu citi cilvēki nekad nav pieredzējuši. Turklāt jūs varētu iegūt iespēju spēlēt ar izelpotajiem burbuļiem ledus apakšā. Iemaņas var tikt nostiprinātas, kā PADI Ice Diver sertifikāts, lai iegūtu tūlītēju cieņu, un parasti daudz citu nirēju jautājumu par to, kā tas ir zem ledus.

Lai reģistrētos Ledus ūdenslīdēja kursā, jums jābūt PADI Advanced Open Water Diver, un jābūt vismaz 18 gadus sasniegušam.

Uzzini vairāk par zemledus nirēja specialitāti un rūdīšanos ziemā, pieteikties uz nodarbību pa telefonu/WhatsApp 22077202