Daivinga kursi

Skolēnu ūdenslīdēju apmācība

Skolas vecuma bērni var iemācīties ūdenslīdēja iemaņas un saņemt zemūdens niršanas prasmju apliecinošu sertifikātu jau no 8 gadu vecuma. Tieši skolas laikā iemācīties daivinga prasmes ļauj skolēnu pievērst jaunam un interesantam hobijam, paplašināt pusaudžu redzesloku. Ir vairākas zemūdens niršanas apmācību programmas, kuras var mācīties gan individuāli, gan visai klasei.  Ar starptautiski atzītu ūdenslīdēja sertifikātu PADI, bērns un/vai pusaudzis varēs ceļot kopā ar vecākiem un veikt iegremdēšanos jebkurā vietā uz pasaules, kūrortā vai daivinga klubā.

Skolēnu ūdenslīdēju apmācība

Bubblemaker zemūdens niršanas apmācību programmā skolēns apgūst elpošanas pamatus zem ūdens, tam ir pilns scuba ekipējuma komplekts, ieskaitot masku, elpošanas regulatoru, peldspējas vesti un pleznas. Kursa laikā bērns var sasniegt maksimālo dziļumu – 2 metri, tas arī Pēc kursu beigšanas skolēns saņem savu pirmo ūdenslīdēja sertifikātu.

PADI Seal Team daivinga apmācību programmā skolēns izpilda piecas AquaMission, kuras viņš veic pilnā scuba ekipējuma komplektā, pēc kuru pabeigšanas tas var nirt līdz 4 metru dziļumam. Viena no skolēna apmācību programmām ietver nakts ieniršanas veikšanu kopā ar instruktoru.

Ar mums strādā vairāki augsta līmeņa PADI sertificēti instruktori, kuri pasniedz gan individuālu ūdenslīdēju apmācību, gan bērnu vecuma ūdenslīdēju apmācība, gan pusaudžu ūdenslīdēju apmācība, gan veic korporatīvo zemūdens apmācību.

Sazināties ar skolēnu ūdenslīdēju instruktoru, ja vēlaties iziet ūdenslīdēju kursus, apgūt daivinga specialitātes un saņemt starptautiski atzītu ūdenslīdēja sertifikātu.