PADI Divemaster grāda sasniegšana viena gada laikā

PADI Divemaster grāda saniegšana viena gada laikā Latvijā un ārzemēs

Zemūdens niršanas klubs sagatavo nirēja sertifikātam PADI Divemaster. Apsveicam ar nirēju Jānis Briedis ar PADI Divemaster grāda sasniegšanu, zemūdens niršanas klubā ” Zemūdens niršanas klubs Daivings”, kopā ar PADI TEC Deep , MSDT instruktoru Valters Preimanis. Izmaini arī tu savu dzīvi uz visiem laikiem un kļūsti par starptautiski atzītu PADI Divemaster, profesionālu ūdenslīdēju, 60 dienu laikā! Tu vari strādāt kādā no 5000 PADI daivinga centriem visā pasaulē!

PADI Divemaster, Jānis

Ko nozīmē PADI Divemaster grāds

Pirmā pakāpe profesionāla ūdenslīdēja gaitās, ar PADI Divemaster sertifikātu tu vari būt gan zemūdens gids, un vadīt zemūdens nirēju grupas zem ūdens, gan arī PADI Instruktora uzraudzībā veikt noteiktu zemūdens niršanas apmācību procesus. PADI Divemaster kurss dod teicamas prakses iespējas, kā strādāt ar ūdenslīdējiem, kā arī padziļina teorētiskās un praktiskās iemaņas, kas iegūtas PADI Rescue Diver kursā.  Lai iegūtu grādu, ir nepieciešams EFR kursa sertifikāts, kurš ir nokārtots pēdējo divu gadu laikā.

Ko var darīt PADI Divemasters?

Lai gan vārds “Divemaster” liek domāt, ka jūs esat visu priekšnieks, Divemaster pakāpe patiesībā ir PADI Professional kāpņu pirmais pakāpiens. Divemaster parasti palīdz instruktoriem nodarbībās un vada sertificētus ūdenslīdējus zemūdens piedzīvojumos. Ja viņi strādā veikalā, ūdenslīdēju vadītāji bieži piepilda tvertnes, iekrauj aprīkojumu, reģistrējas ūdenslīdējiem un palīdz veikt citus svarīgus darbus.

Papildus iepriekš minētajām aktivitātēm niršanas meistari Divemaster var arī:

  • Palīdziet PADI instruktoriem apmācības un ar apmācību nesaistītās niršanas aktivitātēs
  • Vadiet Discover Local Diving programmas
  • Niršanas laikā pavadiet sertificētus PADI nirējus un nirējus
  • Palīdziet PADI instruktoriem ar Discover Scuba Diving® (DSD) programmām
  • Palīdziet nirējiem atsvaidzināt savas prasmes ar PADI ReActivate® programmu
  • Māciet atklāt snorkelēšanu un PADI Advanced snorkeler
  • Ar papildu apmācību PADI Divemasters var vadīt Discover Scuba Diving pieredzi baseinā vai slēgtā ūdenī. Viņi var arī vadīt nirējus, kuri ir veiksmīgi pabeiguši DSD pieredzi niršanā ar gidu, tiklīdz dalībnieki ir veikuši savu pirmo niršanu ar instruktoru. DSD dalībniekiem ir jābūt instruktora netiešā uzraudzībā, un maksimālā dalībnieku attiecība pret PADI profesionāļiem nedrīkst pārsniegt 2:1. Jebkurš niršanas vadītājs uzraudzīts niršanai ir jānotiek 14 dienu laikā pēc DSD.

LATVIEŠU NIRŠANAS INSTRUKTORS

Latviešu niršanas instruktoram Valteram Preimanim, kurš māca niršanas klubā DAIVINGS, piešķirta PADI Elite Instruktoru Balva ( 2021 PADI Elite Instructor Award ) par 2021 gadā veikto ieguldījumu niršanas sporta attīstībā. Instruktoram Valteram Preimanim PADI Elite Instruktoru Balva tikuši piešķirta par 2018, 2019, 2020 un 2021 gadu. Klubā var apgūt 30 dažādas specializācijas ūdenslīdēju apmācībā un starptautisko PADI zemūdens niršanas sertifikātu izsniegšanu. Prakses vietas nirējiem un daivinga profesionāļiem Divemaster (GO-PRO – no iesācēja līdz PADI Divemaster). Organizējam daivinga ceļojumus, sekojiet mums!

Jautājumi instruktoram, WhatsApp +371 22 077 202