Daivinga kursi

PADI apmācība

PADI zemūdens apmācība individuāliem sportistiem, draugiem, ģimenēm vai uzņēmumu kolektīviem. Ja vēlaties sajust saikni starp sevi un apkārtējo zemūdens vidi, kas sniedz unikālus un neaizmirstamus iespaidus, aplūkojot brīnumaino zemūdens pasauli, piebiedrojies citiem zemūdens ūdenslīdējiem un nokārto zemūdens niršanas PADI apmācību!

Aicinam Tevi pievienoties PADI apmācībai un satiksies ar citiem zemūdens nirējiem, kuri aplūko tās cilvēkam nepieejamās lietas  – Rīgas Jūras līcī nogrimušās lidmašīnas, Kurzemes piekrastē nogrimušie transporta kuģi, Sarkanās jūras, Šarmelšeiha, (Šarm El-Šeiha) un Hurgadas koraļi un zivis, Indijas okeāna dabas fenomeni, Vidusjūra, un daudz citas vietas un Padi apmācība šeit palīdzēs.

padi apmaciba

Šobrīd PADI ir vislielākā un pati autoritatīvākā pasaulē ūdenslīdēju un akvalangistu organizācija, kas nodarbojas ar zemūdens peldēšanas apmācību atpūtas un sporta daivingā. Pēc PADI apmāčibas standartiem šobrīd strādā vairāk nekā 80% pasaules daivinga centru, ik gadus kopā sertificējot 900 000 zemūdens nirējus, vairāk kā 200 dažādās pasaul
es valstīs.

Pasaulē eksistē daudzas ūdenslīdēju peldēšanas apmācības sistēmas, tomēr tikai PADI apmācība un organizācijas izdots sertifikāts garantēti tiek pieņemts un atpazīts visos pasaules kūrortos un daivinga centros.

PADI ūdenslīdēju apmācības sistēmā,  var sākt mācīties jau no 10.gadu vecuma, vidējais vecums vīriešiem ir 30. gadi un sievietēm ir 27. gadi. 65% no visiem apmācāmajiem ir vīrieši un 35% ir sievietes.

Uzzini vairāk par PADI apmācību un akvalangistu zemūdens niršanas apmācību, daivinga specialitātēm un sertifikātiem, lapā PADI daivinga specialitātes un kursi.

Ar mums strādā vairāki augsta līmeņa PADI sertificēti instruktori, kuri pasniedz gan individuālu ūdenslīdēju apmācību, gan bērnu vecuma ūdenslīdēju apmācība, gan skolēnu un pusaudžu ūdenslīdēju apmācība, gan veic korporatīvo zemūdens apmācību.

Piesakies ūdenslīdēju zemūdens apmācībai pēc PADI apmācības sistēmas jau šodien izmantojot kontaktformu vai mobilo tālruni. t.22077202