Latvijas nirēju instruktoram piešķir PADI Elite Instructor apbalvojumu

Valters Preimanis Padi Instructor Elite 2021

Niršana ar akvalangu ir liela mūsu dzīves daļa, par ko liecina PADI Elite Instructor apbalvojums.

Zemūdens nirēju apmācības 2022.gadā virzās uz priekšu labi, šogad mūsu mērķis ir iegūt zelta PADI Elite Instructor balvu. Niršanas kluba “Daivings”,  PADI MSDT instruktors Valters Preimanis, 4. gadu pēc kārtas (2018, 2019, 2020, 2021) saņem PADI Elite Instructor apbalvojumu un pateicās visiem palīgiem.

Paldies visiem Latvijas nirējiem, akvalangistiem par ūdens mīlestību. Milzīgs paldies klubam Divemasteriem, daivinga palīgiem instruktoriem par jūsu ieguldīto lielisko darbu un pastāvīgo atbalstu!

RIB motorlaiva Niršanas kluba Daivings ūdenslīdeji apseko vrakus
RIB motorlaiva Niršanas kluba Daivings ūdenslīdeji apseko kuģu vrakus

Paldies brīnišķīgiem cilvēkiem par nirēju kluba atbalstu – Mārtiņam, Margaritai, Andrim, un visiem ekspertu palīgiem, kuri palīdzēja mūsu projektā – Andrim, Edgaram, Imantam, Aldim, Norai, Artim, Gatim, Artūram , Uģis, Edgars, Jānis, Gundars, Eduards, Arnis u.c.

Apsveikums:
PADI® organizācijas vārdā es priecājos jums piešķirt 2021. gada PADI Elite Instructor Award balvu. Šī balva tiek pasniegta kā atzinība par jūsu smago darbu un centību kā PADI profesionālim, kā arī kā daļa no organizācijas paplašinātajām COVID Relief saistībām dalībniekiem, kuri godā Elites instruktoru vērtējumus līdz 2022. gada beigām.

Paldies.

Ja arī Tu meklē zemūdens pasaules piedzīvojumus, tad pievienojies zemūdens niršanas klubam @daivingslv  un šeit…

Kur pieteikties, lai nodarboties ar niršanu Latvijā?

🤿😀 Ja meklējat padomu vai palīdzību, zvaniet PADI nirēju instruktoram t. 220-77-202 (Whatsapp 220-77-202), lai atrastu padomu un nodarbotos ar niršanu ar akvalangu.