Daivinga kursi

Zemūdens niršanas apmācība Liepājā

OPEN WATER DIVER SERTIFIKĀTS LIEPĀJĀ

Rezervē savu vietu niršanai apmācībai Liepājā, jūlijs/augusts, zvanot instruktoram t.220-77-202

OPEN WATER DIVER SERTIFIKĀTS

Tu jau sen domāji par zemūdens niršanu, lai varētu iepazīt zemūdens pasauli gan Latvijas ūdeņos, Sarkanajā jūrā vai citviet pasaulē? Lieliska izdevība uzsākt vai turpināt iesāktās zemūdens niršanas apmācības un iegūt sertifikātu, kas Tev ļaus nirt ar akvalangu līdz pat 18 metru dziļumam, lai kur tu arī nebūtu! Tā ir iespēja būt kopā ar līdzīgi domājošiem un ceļot kopā.

Liepājnieki apgūst PADI Open Water Diver kursu

“Open Water Diver” ir Tava pirmā pamata līmeņa sertifikācija profesionāla PADI ūdenslīdēju instruktora pavadībā. “Open Water Diver” kursi ir zemūdens nirēju akvalangistu apmācības programma, kas sastāv no teorētiskam un praktiskām niršanas nodarbībām.

  • Niršanas teorija, kopā 90 jautājumi
  • Liepājnieki nirst hidrotērpos karjerā pie Liepājas, tur ir laba dzidrība un 18C grādu ūdens.
  • Grupa parasti ir viens instruktors un 4 jaunie nirēji
  • Apmācības laikā nirējs iemācās pastāvīgi salikt ekipējumu, drošības tehniku un izpilda 26 dažādus vingrinājumus.
Zemūdens niršanas nodarbības Liepājā
Zemūdens niršanas nodarbības Liepājā

Kā notiek “Open Water Diver” apmācība

Apmācības teorija viegli uztveramā formā, klasē pie tāfeles vai arī video filmas veidā par fiziku, fizioloģiju, apkārtējā vidi un ūdenslīdēja aprīkojumu;
Piecas praktiskās nodarbības ar instruktoru ūdenī;
Pēc kursu pabeigšanas un eksāmenu nokārtošanas tiek izsniegts “Open Water Diver” sertifikāts.

PADI instruktors pasniedz Open Water Diver kursu Liepājā

Sertificēts PADI nirēju instruktors, PADI MSDT instruktors Valters Preimanis, 4. gadus pēc kārtas (2018, 2019, 2020, 2021) ir saņēmis PADI Elite Instructor apbalvojumu. Apmācam iesācējus, kā arī ūdenslīdējus ar pieredzi, kuri vēlas uzsākt savas zemūdens ūdenslīdēja gaitas Latvijā vai ārzemēs. Piedāvājam PADI Open Water Diver, PADI Scuba Diver, PADI Advanced Open Water Diver un citu dažādu specializāciju ūdenslīdēju apmācību un starptautisko PADI ūdenslīdēju sertifikātu izsniegšanu.

Kur pieteikties, lai nodarboties ar niršanu Latvijā?

🤿😀 Ja meklējat padomu vai palīdzību, zvaniet PADI nirēju instruktoram t. 220-77-202 (Whatsapp 220-77-202), lai atrastu padomu un nodarbotos ar niršanu ar akvalangu.

Tāpat ir iespējams pasūtīt un apmaksāt nirēja apmācību kursu internetā, kā arī iegādāties niršanas teorijas grāmatu, nirēja kartes abonementu visam gadam un iegādāties nirēja rokasgrāmatu, ja plāno nirt kopā ar draugu.