Daivings Albānijā, Tirāna

Daivings Albānijā ar nirēju klubu
Zemūdens niršana Albānijā ir neaizmirstami skaista, tā ir lieliska atpūta zem ūdens, kas ir apvienojama ar ūdenslīdēju apmācību un zemūdens pieredzes uzkrāšanu. Vidusjūras klinšu piekrastes un skaistās zemūdens pasaules iepazīšana, kuģu vraku daivings. Sagatavošana jaunajiem daiveriem,
Iespēja apgūt daudzas nirēja daivinga specialitātes (Dry, Advanced Open Water diver, Wreck Diver, Deep diver ). Ieniršanas jūrā notiek kopā ar latviešu PADI MSDT daivinga instruktoru.
Zemūdens niršana Albānijā
Albānijas unikālā daba un ainavas, ko veido galvenokārt kalnains reljefs, kas iegremdējas Vidusjūras zilajos ūdeņos, to lēnām pārvērš par ļoti pieprasītu nirēju tūrisma galamērķi.

Blue Eye ir ūdens avots un dabas parādība, kas atrodas Albānijas dienvidos, Delvine rajonā, aptuveni 20 km attālumā no Sarandas pilsētas. Avots ir populārs tūristu apskates objekts, un dzidri zilais ūdens ar burbuļiem ir satriecoši unikāls. Pagaidām zināmais avota dziļums ir pāri par piecdesmit metriem, jo ​​tieši tādā dziļumā nolaidušies ūdenslīdēji. Avots ir daļa no dabas rezervāta 180 hektāru platībā, un to raksturo ozolu meži un savvaļas vīģes. 2004. gada vasarā pavasaris īslaicīgi izžuva.

No daudzajiem kuģu vrakiem, ko var atrast pie Albānijas krastiem, Sarandē ir divas labi zināmas niršanas vietas, kas atrodas ērti sasniedzamas no krasta.

Vloras līcis – Otrā pasaules kara itāļu kuģa (Po) vraks. Vraka seklākā daļa atrodas 18 metru augstumā, nolaižoties līdz pat 33 metru dziļumam, un atrodas aizsargātā stāvoklī un prom no jūras straumēm. Tā kā kuģa vraks tas ir 150 metrus garš, apskatāma pietiek divām vai trim niršanām un nirēja sertifikātu PADI Advanced Open Water Diver.

Milzīgais Itālijas kravas kuģis, nogrimis Sarandes līcī 1944. gadā. Tas ir 120 metrus garš kuģis. Ūdenslīdēji šo vraku var izpētīt dziļumā no 4 līdz 21 metram. Šeit nav jūras straumes. Redzamība 8 – 12 metri.

Skaistā Albānija
Skaistā Albānija

Albāņu virtuvi unikāli ietekmējusi grieķu, itāļu, turku un sīriešu virtuve. Albāņiem patīk baudīt dažādas uzkodas, piemēram, zupu, pīrāgus, vistas plovu un dažādus citus gardumus, un dienas galvenā ēdienreize ir pusdienas, kas parasti sastāv no pamatēdiena – parasti jēra vai liellopa gaļas – un Jonijas un Adrijas jūras jūras veltēm. specialitātes. Salātus parasti garšo ar olīveļļu vai soju, kā arī ar tomātiem, gurķiem, olīvām. Vienmēr ir fetas vai ganu siers.

Kur pieteikties, lai nodarboties ar niršanu Albānijā?

🤿😀 Ja meklējat padomu vai palīdzību, zvaniet PADI nirēju instruktoram t. 220-77-202, lai atrastu padomu un nodarbotos ar niršanu ar akvalangu. Augusta beigas un Septembra sākums ir labākais laiks niršanai Albānijā.