Latviešu niršanas instruktoram piešķirta PADI Elite Instruktoru balva

Latviešu niršanas instruktoram Valteram Preimanim, PADI Elite Instruktoru Balva

Latviešu niršanas instruktoram piešķirta balva par 2020 gadu

Latviešu niršanas instruktoram Valteram Preimanim, kurš māca niršanas klubā DAIVINGS, piešķirta PADI Elite Instruktoru Balva ( 2020 PADI Elite Instructor Award ) 2020 gadā par veikto ieguldījumu niršanas sporta attīstībā.  Šis ir arī apbalvojums par sasniegumiem niršanas apmācībā par 2020 gadu. Instruktoram Valteram Preimanim PADI Elite Instruktoru Balva tikuši piešķirta arī par 2018, 2019 gadu. DIPA – Daivinga Instruktoru Profesionālā Asociācija (Ang. PADI – Professional Association of Diving Instructors )

PADI Elite Instruktori Balva 2020 gadā

PADI Elite Instruktori Balva 2020 gadā pasniegta Latvijas niršanas instruktoram un niršanas kluba DAIVINGS instruktors Valters saņēma PADI nozīmi un diplomu. PADI® raksta -“PADI organizācijas vārdā es priecājos jums piešķirt PADI Elite Instructor Award 2020. gada balvu. Šī balva tiek pasniegta kā atzinība par jūsu ieguldīto darbu un centību kā PADI profesionālim un kā daļu no organizācijas COVID RELIEF apņemšanās.”

PADI Elite Instruktori Balva 2020 gadā pasniegta Latvijas instruktoram

Latviešu niršanas instruktoram apsveikums no PADI

Man ir gods piešķirt jums 50 līmeņa Elites instruktora balvu. Apsveicu un labi darīts!

Kad mēs virzāmies uz 2021. gadu, PADI komanda joprojām neatlaidīgi atbalsta jūs un jūsu kolēģus PADI dalībniekus, palīdzot sekmēt nozares atveseļošanos un nodrošinot būtisku apmācību, rīkus un atbalstu. Kopā mēs turpināsim iedvesmot cilvēkus visā pasaulē meklēt piedzīvojumus un glābt ūdeņus okeānu.

Paldies par jūsu pastāvīgo dalību un lojalitāti.

Latviešu niršanas instruktoram Valteram Preimanim, PADI Elite Instruktoru Balva
Latviešu niršanas instruktoram Valteram Preimanim, kurš māca niršanas klubā DAIVINGS, piešķirta PADI Elite Instruktoru Balva ( 2020 PADI Elite Instructor Award ) 2020 gadā par veikto ieguldījumu niršanas sporta attīstībā.

vairāk par zemūdens niršanu lapā niršanas kursi