Daivinga kursi Dahab, Ēģiptē latviešu valodā

Daudzi cilvēki vēlas iemācīties nirt tieši komfortablos apstākļos, siltos ūdeņos, kā arī nokārtot starptautiski atzītu zemūdens niršanas sertifikātu sava atvaļinājuma laikā.

Tieši tiem zemūdens sporta interesentiem, kuri vēlas iziet niršanas kursus Ēģiptē, tos ir iespēja apgūt Dahab pilsētas, slavenās Blue hole tuvumā.

Zemūdens apmācību latviešu un krievu valodā var apgūt pie starptautiskās niršanas organizācijas Padi instruktora Maksima,  kā arī var paplašināt savu niršanas specializāciju kvalifikāciju, kādā no daudzajām daivinga specialitātēm – Padi OWD, Padi Divemaster, Sidemount un pat tehniskās niršanas Tec Trimix Diver.

Kāpēc vajadzētu mācīties nirt Ēģiptē? 

  1. Labas cenas avio ceļojumiem un naktstsmājām;
  2. Komfortabla sajūta, jo ūdens temperatūra ir 25-30 grādi;
  3. Apmācība ir iespējamā Jūsu vēlamajā latviešu vai krievu valodā;
  4. Daudz saules, iespēja aplūkot Saules zemi Ēģipti un veselīgs uzturs;
  5. Zemākas apmācības izmaksas, salīdzinot ar Eiropas kontinenta cenām;
  6. Stingrs un prasīgs instruktors apmācīs nepieciešamās prasmes, atbilstoši izvēlētajai specializācijai;
  7. Dahab un Bluehole ir pasaules slavena niršanas apmācību vieta, kur ir iespējams sastapt zemūdens niršanas entuziastus no visas pasaules.

Zemūdens niršanas instruktors Dahab, Maksims Kuprijanovs

Niršanas instruktors Dahab

Instruktors no Rīgas, dzīvo Ēģiptē, Dahab, ir zemūdens niršanas profesionālis ar lielu pieredzi dažādu zemūdens apmācības specializāciju kursu vadīšanā.

Saziņa ar zemūdens niršanas instruktoru ir iespējama izmantojot instruktora Maksima Kuprijanova Facebook lapu vai arī izmantojot kontaktu formu.