Zemūdens niršanas maska Cressi Zeus, kura nesvīst un uzlabo redzamību

Cressi Zeus niršanas maska, kas ir daļa no Cressi Atelier produktiem, ko pārdot Cressi autorizētā niršanas centrā “Daivings.lv”, ir Itālijas uzņēmuma niršanas maska, kurš savus produktus ražo savās ražotnēs, lai nodrošinātu 100% Made in Italy risinājumu.

Cressi Zeus niršanas maska
Cressi Zeus niršanas maska

Cressi Zeus patentētā maskas svīšanas apturēšanas sistēmai ir mīksta, plāna silikona membrāna ar velmētu malu gar deguna kabatas abām pusēm, lai novirzītu izelpoto mitrumu prom no lēcām. Tas palīdzēja tai iegūt augstāko rezultātu kategorijā par maskas svīšanas apturēšanu.

Niršanas maskas korpuss

Pretēji daudzām niršanas maskām, kuras pārbaudītas niršanas centrā “Daivings”, Cressi Zeus teicami der cilvēkiem, kuru sejas formai ir gūti piemeklēt īsto masku. Maskai ir dizains, kurš viegli piemērojās sejai, kas tehniski apvieno 3 dažādus elementus: šasiju, seju un lēcas. Niršanas maskas sastāvdaļas ļauj to samontēt un samazina izmērus līdz minimālajam biezumam, vienlaikus uzlabojot arī maskas iekšējo tilpumu, redzamību un pielāgošanos.

Cressi Zeus niršanas maska
Cressi Zeus niršanas maskas korpuss

Niršanas maskas lēcas

Lēcas ir platu izmēru (57,3 x 70,5 mm platākajā un augstākajā punktā), lai nodrošinātu vislabāko redzamību. Pateicoties lielāka izmēra lēcām, Cressi Zeus uzreiz parādās kā niršanas maskas Cressi Calibro un Cressi Calibro+ maskas lielā māsa. Zeus nodrošina vēl labāku redzes lauku, salīdzinot ar Calibro, bet arī lielāku iekšējo tilpumu. Vidēja dziļuma niršanas gadījumā (0–15 metri) un zemūdens medībām redzes lauks noteikti ir galvenais, salīdzinot ar iekšējo apjomu, un tāpēc Cressi Zeus varētu būt ļoti ieteicama izvēle.

Kas attiecas uz Cressi Calibro un Nano maskām, Cressi Zeus ir lielākas lēcas (Big Eyes sistēma), lai vēl vairāk palielinātu redzamību zemāk un sānis. Objektīvs faktiski ir noliekts uz leju par 17°, lai iegūtu labāku skatu. Faktiski ir taisnība, ka šķēpam ir tendence būt skatam, kas dažos grādos ir vērsts uz apakšu, nevis pilnīgi horizontāls. Noliektās lēcas palīdz konsekventi meklēšanas fāzē, skatoties uz jūras dibenu, kas virzās uz virsmu. Objektīvs ir pieejams arī spoguļa versijā. Šāda risinājuma mērķis ir padarīt attēla kontūras skaidrākas.

Cressi Zeus niršanas maskas lēcas

Uzlabots redzamības risinājums darbojās vietās ar labu apgaismojumu, kas nozīmē ka uzlabotais redzamības efekts darbojās saulainas dienas un niršanā, kas ir līdz 15 metriem. Cressi Zeus maskas konstrukcija ir ar izjaucamu un noņemamu lēcu no korpusa.

Maskas dizains

Zeus maskas malas, kas izstrādāta ar īpašu pieguļošu gofrētu stingrības malu izmantošanu, lai regulētu dažādu zonu stingrību. Šādas gofrētas malas atrodas sānos, četras iekšējā daļā un biezākas sejas ārējā daļā un pieres iekšpusē. Silikons ir matēts no ārpuses, dizaina apsvērumu dēļ, tam ir tikai dažas pulētas vietas.

Svarīgs pluss ir svīšanas apturēšanas sistēma, sejas iekšējais profils, kas virza izelpas karsto gaisu prom no lēcām, tādējādi samazinot uz lēcām veidojošos miglu. Cressi Zeus sejai ir lieli vertikālie un horizontālie izmēri (11,8 x 10,1 mm), kam vajadzētu radīt ērtāku sajūtu uz sejas, taču, protams, varētu būt mazāk pielāgota sievietēm.

Sprādzes un maskas korpusa stiprinājums

Niršanas maskas sprādze ir savienota ar sānu siksnas regulēšanas sistēmu ar diviem trijstūriem, kas izgatavoti no cietas gumijas un integrēti šasijā, izmantojot unikālu Cressi risinājumu. Šāds savienojums starp aizmugurējo joslu un šasiju ļauj izveidot elastīgu savienojumu ar šasiju. Tādā veidā tiek iegūti divi rezultāti: pirmais ir izvairīties no tiešas sprādzes savienojuma ar seju, situācijas, kas pēdējo mēdz deformēt un noteikt ūdens iekļūšanu maskā, otrs ir visas struktūras savienojuma mīkstināšana. velkot uz šasijas, kas tā nedeformējas, kā tas būtu ar stingrāku risinājumu, situācija, kas atkal novestu pie ūdens iekļūšanas maskā. Visbeidzot, cietākā gumija noteikti ir izturīgāka pret nodilumu un lūzumiem, salīdzinot ar sejas silikonu, kas bieži saplīst, ja to izmanto kā savienojumu ar sprādzi.

Maskas iekšējais tilpums

Lai nodrošinātu neatkarīgu maskas iekšējā tilpuma mērīšanu, tika izmantota standarta manekena galvu. Tests veikts kā parasti, pievelkot maskas aizmugures joslu, arī tāpēc, ka testā jūrā nav manīts kontakts starp skropstām un lēcām, tāpēc maskas savilkšanai uz sejas nebija nekādu ierobežojumu. Veicot divus mērījumus, iekšējā tilpuma vidējā vērtība, ir 156 ml.

Secinājumi

Kā jau tika gaidīts, Cressi Zeus ir pārsteidzošs redzes lauks, kas, iespējams, ir paredzēts niršanai ar akvalangu, jaunajai Cressi maskai ir augsts potenciāls zemūdens medībām seklā vai vidēji dziļā ūdenī, kur jums ir jāredz tik daudz iespējams visos virzienos. Acīmredzot lielās lēcas nosaka lielu iekšējo tilpumu, kas būs liels izaicinājums, dziļai niršanai frīdaivinga vai apnojas gadījumā, dziļumā ar elpas aizturi virs 15 metriem. Maskas svars, ir 175 grami, kas ir nedaudz lielāks nekā vienkāršākām maskām, tomēr ieguvumi tos atsver. Uzlabojumi, integrētā Dual Frame tehnoloģija un miglas apturēšana ierindo Cressi Zeus starp pirmā līmeņa profesionālajām maskām.

Aplūkot veikalā un pasūtīt Cressi Zeus Dive Mask (Black, Blue, Black Frame, Standarta and Iridium Lens)

WhatsApp 220-77-202