Daivinga ekipējums

Zemūdens niršanas 10 populārākās Android programmas

Zemūdens niršanas 10 populārākās Android programmas ir iespējams daiverim nepieciešamo Android aplikāciju kolekcija. Pieaugot viedtālruņu popularitātei, daudziem daiveriem jau ir vai tuvākajā laikā iespējams būs mobilie tālruņi, kuri bāzēti uz Android. Desmitiem autoru ir radījuši daivinga sportam paredzētas Android mobilā telefona aplikācijas, kuras var palīdzēt Tev gan nokļūt kārotajā vietā, gan atrast vietējo DIVE SHOP, gan arī aprēķināt nepieciešamo elpojamo gāzu daudzumu, gan arī izdarīt daudz ko citu. Daudzas ANDROID mobilo telefonu aplikācijas ir par velti, bet ir arī programmas, kuru ielādei ir nepieciešama neliela maksa, kas parasti nepārsniedz viena balona uzpildes maksu jeb 3.00 LVL.

  1. SCUBA Helper (Mobilo telefonu aplikācija, kas aprēķina niršanā nepieciešamo gāzu daudzumu, aprēķina laiku, kāds ir nepieciešamas pavadīt starp ieniršanām, kā arī atgādina populārākos roku signālus)
  2. SCUBA Log (Daivera logbuks telefonā, saglabā GPS koordināts, piesaista tās kartei, logus var aizsūtīt uz e-pastu)
  3. Scuba Exam (Android aplikācija, kura ļauj mācities zemūdens niršanas teoriju, saņēmusi vairāku preses izdevumu atzinības) 
  4. Scuba Diving Planner (Android aplikācija, niršanā vajadzīgo lietu saraksts, kas ļauj savākt ekipējumu daivinga braucienam vai ceļojumam) 
  5. Scuba Nitrox Calculator (Daivinga tabulas, paredzētas nitrox nirējiem, lai aprēķinātu nepieciešamo niršanas gāzu daudzumu, koncentrāciju un niršanas ilgumu)
  6. Diver Magazine (Populārā Lielbritānijas daiveru žurnāla mobilā telefona versija, aptver visus pasaules notikumus daivinga sportā) 
  7. Underwater Orienteering (Zemūdens orientēšanās trenniņa programma, kas trenē atmiņu un palīdz orientēties zem ūdens) 
  8. Diving Log Book (Daivera pierakstu klades aplikācija)
  9. Scuba Weight Belt Calculator (Daivera svina svaru jostas aprēķina kalkulators) 
  10. Underwater World wallpapers (Uzstādījumi ir japāņu valodā, toties aplikācija ir lejupielādēta vairāk kā 10 000 reižu)