Daivinga kursi

Wreck Diver

Bezmaksas niršanas nodarbība

Zemūdens vidē nogrimušus kuģus, lidmašīnas un pat automašīnas ir aizraujoši izpētīt, piesakies Wreck Diver apmācībai Latvijā. Katram Wreck Diver, zemūdens vraka nirējam ir iespējams atrast jaunus nogrimušus objektus un atrasties jaunu atklājumu priekšā.

Daivings uz nogrimušiem kuģiem. Dokumentālajā zemūdens filmā, kura tapa PADI Wreck Diver treniņu laikā, daiveris iekļuva kuģī, ar spoli darbojas Divemaster Līva un Advanced Open Water Diver Konstantīns, filmē Advanced Open Water Diver Ieva.

PADI Wreck Diver sertifikāts – nirējs uz nogrimušiem objektiem.

Kursā notiek niršana uz nogrimuša kuģu vraka. Kursa Wreck Diver programma sastāv no teorētiskām un praktiskām nodarbībām. Akcentēta tiek uzmanība uz zemūdens navigāciju, kā arī uz drošu iekļūšanu, niršanu nogrimušos kuģos un pacelšanos ievērojot nepieciešamo drošības apstāšanos, kas ilgst 3 minūtes, 5 metru dziļumā!

  • Nepieciešams Open Water Diver sertifikāts
  • Drošības apsvērumi zemūdens navigācijā un vraku izpētē.
  • Vraka izpēte, uzmērīšana un kartēšana.
  • Vadlīniju un spoļu izmantošana lai izmērītu un iekļūtu nogrimušā vrakā.
  • Uzzini kā izvairīties no saduļķošanas un dūņu pacelšanas.

No aprīļa līdz oktobrim Baltijas jūrā ir teicama wreck daivinga, niršanas uz nogrimušiem kuģiem, sezona. Vēsturiski ir izveidojies, ka Latvijas piekrastē, Baltijas Jūras teritoriālajos ūdeņos savu bojāeju ir atraduši ne viens vien desmits kuģu. Zemūdens niršanas klubs “Daivings.lv” aicina visus interesentus šajā sezonā pievienoties niršanai uz Baltijas jūrā nogrimušajiem kuģiem.

Ja Tev interesē Wreck Diver daivings, raksti mūsu kluba trenerim PADI MSDT WhatsApp 22077202.