Tehniskais drošības nirējs Latvijā

Tehniskais drošības nirējs

Ja savam filmēšanas projektam meklējat profesionālu drošības nirēju Latvijā, jūs esat īstajā vietā. Mēs, lielākais zemūdens niršanas centrs “Daivings.lv” Latvijā, un mūsu niršanas instruktors, arī profesionāls operators un PADI Master Scuba Diver Trainer kā drošības nirējs.

Specializētie niršanas pakalpojumi filmu un TV uzņēmumiem

Mēs esam pilnībā aprīkota komanda ar apmācītiem niršanas profesionāļiem ūdenī ar jūsu filmēšanas komandu, atbalsta komandu un otrā plāna dalībniekiem.

Tehniskais drošības nirējs
Tehniskais drošības nirējs

Drošības ūdenslīdēji un niršanas tehniķi, izmantojot niršanas zemūdens elpošanas aprīkojumu, veic visdažādākos zemūdens darbus gan jūrās, gan saldūdenī. Zemūdens tehniskie darbi ietver drošības nirēja darbus, darbu filmēšanas komandai, kaskadierim, pamatu un citu zemūdens būvju celtniecību un remontu, zemūdens urbumus un citus zemūdens pakalpojumus.

Strādāt par drošības nirēju Latvijā

Mēs mācām arī jaunus drošības ūdenslīdējus. Sabiedriskās drošības ūdenslīdēju specialitātes kurss PADI dod jums stabilu pamatu, uz kura balstīties, un māca gan virszemes, gan zemūdens prasmes, kas jums var būt nepieciešamas darbā. Niršanas komandā mums ir arī PADI Platinum klases Elite instruktors.

PADI Elite Instructor Award

Mēs esam veiksmīgi strādājuši ar valdības aģentūrām, CNN, Bacardi, Discovery Network, National Geographic, Volkswagon, Volvo un daudziem, daudziem citiem. Tas viss ir budžetā, ekipāžās un stāstos, kurus mēs izveidojām kopā ar jums. Atzīsim, ka pēc 15 gadu ilgas niršanas prakses mēs parādīsim, kā varam piedāvāt kaut ko jaunu.

Drošības niršanas prakse Latvijā

Zemūdens niršanas centrs “Daivings.lv” apvieno niršanas nozares profesionāļu un atzītu talantu izvēli zemūdens filmās un televīzijā. Mūsu misija ir sniegt jums nepieciešamos rīkus un talantus vajadzīgajā laika posmā un budžetā, kā arī dot taustāmus rezultātus par jebkuru jūsu domātu zemūdens filmēšanas projektu.

Drošības niršana filmēšanai

Mēs piegādājam jebkura izmēra niršanas brigādes, projektējam un izgatavojam skatuves komplektu, iegūstam kuģus un izstrādājam pilnīgas zemūdens niršanas vietas, kas visas ir pielāgotas jūsu īpašajām vajadzībām un pieprasījumiem. Mēs varam rīkoties arī pēc konsultācijām, nodrošinot jums kvalificētus niršanas un profesionālus ekspertus, kad jums tie nepieciešami jebkuram zemūdens projektam.

Ražošanas atbalsta grupa filmēšana nozīmē, ka jūsu uzdevumi iet tālāk, un jums ir profesionālas niršanas komanda, piederumi un vietējā pieredze, kas jums nepieciešama, lai paveiktu darbu. Mums ir arī uz budžetu orientēts personāls un atvieglota attieksme uz ilgstošo sadarbību. Niršanas centrs “Daivings.lv” ir mūsu galvenais bizness, un mēs uztveram savu darbu nopietni.

Rezervējiet savu profesionālo drošības nirēju Latvijā pa tālruni / WhatsApp 22077202.

Informācija par zemūdens ūdenslīdēju darbiem