PADI Adaptive Support Diver

PADI Adaptive Support Diver

Ja tev ir paziņa vai draugs, kurš pārvietojas riteņkrēslā, ir ar kustību traucējumiem, atgūstas pēc insulta vai ir ar izteikti neskaidru redzi, tad tas nav šķērslis, lai iemācītos nirt ar akvalangu, pieredzēt bezsvara lidojumu zemūdens pasaulē, un pat kļūt par sertificētu ūdenslīdēju. Ūdenslīdēju klubs “Daivings.lv” ir pirmā organizācija Baltijas valstīs, kura piedāvā iespēju cilvēkiem ar dažādiem fiziskiem un garīgiem traucējumiem apgūt niršanu, kas ne tikai atver iespējas uz sporta aktivitātēm, bet arī strādā kā efektīgs rehabilitācijas līdzeklis.

PADI Adaptive Support Diver instruktors

Sākot ar 2022.gadu interesenti var pieteikties uz apmācību PADI Adaptive Support Diver kursos, šie ūdenslīdeju kursi notiek Rīgā vai izbraucam visā Latvijā, ja ir grupā ir 3 vai vairāk cilvēku. Ūdenslīdēju instruktors ir ar 17.gadi nirēja pieredzi, PADI MSDT, PADI Adaptive Techniques un EFR Instruktors Valters Preimanis. Pieteikties adaptīvā atbalsta niršanas kursiem pa telefonu Tel. 220-77-202 vai aizpildot formu https://daivings.lv/kontakti/.

Palieliniet savu izpratni par ūdenslīdēju dažādajām spējām un izpētiet adaptīvās metodes, ko izmantot, nirstot pats vai nirstot ar draugu ar invaliditāti.

PADI Adaptive Support Diver apmācība

Vai vēlaties uzzināt, kā vislabāk atbalstīt niršanas draugu, kuram ir fiziskas vai garīgas problēmas? PADI Adaptive Support Diver kurss uzlabos jūsu izpratni par nirēju dažādajām iespējām un piedāvās dažādas adaptīvās metodes, kuras var izmantot, nirstot pašam vai nirstot kopa ar draugu ar invaliditāti.

Kādi ir priekšnoteikumi, lai apgūtu PADI Adaptive Support Diver kursu?

Ikviens ūdenslīdējs, kuram ir pabeigti pamata nirēju kursi PADI Open Water Diver vai PADI Freediver, un ir šo sertifikāta īpašnieks, un kuri ir vismaz 15 gadus veci, un ir pabeiguši EFR primārās un sekundārās aprūpes kursu 24 mēnešu laikā, ir tiesīgi apmeklēt PADI adaptīvā atbalsta nirēju kursu. Lai kursi noritēti veiksmīgi, ieteicams iepriekš pabeigt PADI Peak Performance Buoyancy kursu, lai jūs labāk zinātu kā izmantot neitrālu peldspēju, savu prasmju visaugstākajā kvalitātē.

PADI Adaptive Support Diver
PADI Adaptive Support Diver

Ja arī Tu meklē zemūdens pasaules piedzīvojumus, tad pievienojies zemūdens niršanas klubam @daivingslv  un šeit…

Kur pieteikties, lai nodarboties ar niršanu Latvijā?

🤿😀 Ja meklējat padomu vai palīdzību, zvaniet PADI nirēju instruktoram t. 220-77-202 (WhatsApp 220-77-202), lai atrastu padomu un nodarbotos ar niršanu ar akvalangu.

Kas ir šie pazīmējumi?

  • PADI – Professional Association of Diving Instructors
  • PADI MSDT – Master Scuba Diver Trainer at PADI
  • EFR – Emergency First Response (Ārkārtas pirmā palīdzība)
  • PADI OWD – PADI Open Water Diver
  • PADI Peak Performance Buoyancy (Perfektas peldspējas treniņu kursi)