Frīdaivinga kursi

PADI Freediver kurss, frīdaivinga apmācības kursi Latvijā

frīdaivinga apmācība

PADI Freediver kurss – attīsta zināšanas un prasmes statiskās apnojas, dinamiskas apnojas, brīvas iegremdēšanas un pastāvīga svara niršanā līdz 16 metriem. Kad apmācība atklātā ūdenī nav iespējama vai vēlama, studenti aizpilda tikai zināšanas un ierobežoto ūdens prasmju daļu PADI Freediver kursā (maksimums 6 metri), lai nopelnītu PADI Basic Freediver vērtējumu.

PADI Advanced Freediver kurss – paplašina zināšanas un prasmes un turpina attīstīt statisko apnoja, dinamisko apnoja, brīvu iegremdēšanu un pastāvīgu svara samazināšanu līdz 24 metriem.

PADI Master Freediver kurss – turpina zināšanu un prasmju pilnveidošanu ar statiskas apnojas, dinamiskas apnojas, brīvas iegremdēšanas un pastāvīga svara samazināšanas attīstību līdz 40 metriem.

KĀDU EKIPĒJUMU JĀIZVĒLAS FRĪDAIVERIM?
Frīdaivinga aprīkojuma izvēle un lietošana ir daļa no “Freediver” apmācības kursa. Latvijas PADI Freediver centrs “Daivings” un frīdaivinga instruktors Latvijā palīdzēs Jums atrast pareizo masku, snorkeli un pleznas, kas ir īpaši paredzētas niršanai. Iespējams, vēlēsities iegādāties arī neoprēna frīdaivinga tērpu (5/7mm) un svara sistēmu.

KO IEMĀCA FRĪDAIVINGA KURSĀ?
PADI Freediver kursā ir trīs posmi – zināšanu pilnveidošana, slēgtas ūdens sesijas (kad iespējams) un atklātā ūdens sesijas. Zināšanu attīstīšanas laikā jūs uzzināsit, kā jūsu ķermenis reaģē uz elpas aizturēšanu un kā ūdens spiediens ietekmē jūs, nolaižoties dziļumā. Jūs uzzināsit arī par niršanas aprīkojumu, svarīgiem drošības noteikumiem un drošības procedūrām.

Slēgtā ūdenī, piemēram, peldbaseinā, jūs apgūstat elpošanas paņēmienus, pēc tam trenējat elpināšanas spēkus, aizturot elpu (statiskā apnoja) un peldot (dinamiskā apnoja). Jūs praktizēsiet arī pamata glābšanas paņēmienus un iemācāties drošības procedūras.

Vismaz divu atklātā ūdens sesiju laikā jūs nodarbojaties ar niršanu, elpojot, vai nu vispirms pavelkot sevi pa līniju (brīva iegremdēšana) vai sekojot auklai (nemainīgs svars). Jūs iemācāties pakāpeniski palielināt savu dziļumu, atpūšoties un izbaudot katru niršanu. Glābšanas prakse ir vēl viena atklāto ūdens sesiju galvenā sastāvdaļa.

Pieteikties frīdaivinga apmācībai rakstot vai zvanot tel. 22077202

Frīdaivinga kursi