EFR (Emergency First Response) sertifikāts un instruktors Latvijā

PADI Emergency First Response kursi Latvijā

Kas ir PADI Emergency First Response?

PADI Emergency First Response (EFR) ir pirmās neatliekamās medicīniskās palīdzības speciālists, kuru māca EFR intruktors Latvijā. Šis kurss paredzēts pirmās medicīniskās palīdzības iemaņu apgūšanai, gan nirējiem gan arī cilvēkiem, kas ar niršanu nenodarbojās. Kursā ir ietvertas kā teorētiskās nodarbības, tā arī praktiskie vingrinājumi. Pēc veiksmīgas eksāmena nokārtošanas tiek izsniegts starptautiski atzīts sertifikāts, kas apliecina iemaņas pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanā.

Vai esat gatavs reaģēt un palīdzēt cilvēkam, kurš ir nonācis nelaimē?

Negadījums var notikt jebkurā laikā un vietā. Neatkarīgi no tā, vai tas ir apdegums, skrāpējums, kaula lūzums vai kas vēl nopietnāks, ir svarīgi zināt, kā rīkoties. Nopietnas medicīniskās palīdzības gadījumā katra sekunde ir vērtīga, un nav laika konsultēties ar “ārsta internetu”. Ar pirmās palīdzības un CPR apmācību no Emergency First Response (EFR) jūs iegūsit zināšanas un prasmes, lai palīdzētu kādam, kam tā nepieciešama, un kļūtu par būtisku posmu izdzīvošanas ķēdē.

Iegūstiet pārliecību par aprūpi

Nopelniet CPR sertifikātu un apgūstiet pirmās palīdzības pamatus jautrā, bez stresa mācību vidē. Jūs praktizēsit pārsiešanu, slimību un traumu novērtēšanu un citas būtiskas prasmes, kas varētu glābt kāda jums rūpīga cilvēka dzīvību. Gūstiet pārliecību par savām spējām, veicot praktisku praksi, un uzziniet, kā atcerēties, kādas darbības jāveic ārkārtas situācijā. Jautājiet savam EFR instruktoram par EFR apmācību.

Kur pieteikties, lai iegūtu ar niršanu saistīto EFR (Emergency First Response) Latvijā?

🤿😀 Ja meklējat padomu vai palīdzību, zvaniet PADI nirēju instruktoram t. 220-77-202 (Whatsapp 220-77-202), lai atrastu padomu un nodarbotos ar EFR (Emergency First Response) kursa apmācību.