Daivinga kursi

Niršanas apliecība

Kas ir niršanas apliecība 

Niršanas apliecība jeb ūdenslīdēja prasmju apliecinošs nirēja sertifikāts ir dokuments ar Jūsu fotoattēlu, kas dod tiesības vērsties jebkurā daivinga centrā uz pasaules lai veiktu iegremdēšanos ar akvalangu. Katrs, kas izgājis pilnu apmācības kursu, ir tiesīgs saņemt starptautisku niršanas apliecību, kas ir derīga jebkurā nirēju klubā visā pasaulē. Tas nozīmē, ka ar savu niršanas apliecību Jūs varat doties uz jebkuru klubu ārzemēs, kur būsiet tiesīgs izīrēt nirēju aprīkojumu vai piedalīties kādā nirēju grupas braucienā ar jauniem draugiem un arī ārzemju domubiedriem. Šī niršanas apliecība apliecība lieluma ziņā ir tāda pati kā tiesības, to varat nēsāt makā sev līdzi vienmēr un visur.

Niršānas apliecība

Labākās niršanas apliecību izsniedzošās organizācijas

Šobrīd PADI ir vislielākā un pati autoritatīvākā pasaulē ūdenslīdēju un akvalangistu organizācija, kas nodarbojas ar zemūdens peldēšanas apmācību atpūtas un sporta daivingā, kā arī izsniedz niršanas apliecības. Pēc PADI niršanas standartiem šobrīd strādā vairāk nekā 80% pasaules daivinga centru, ik gadus izrakstot vairāk kā 900 000 niršanas apliecības, vairāk kā 200 dažādās pasaules valstīs.

Niršanas apliecību kursi

Kursos ietilpst piecas niršanas stundas baseinā vai seklajā ūdenī, un, visbeidzot, četras nodarbības atklātajā ūdenī. Teorijas nodarbības notiek baseinā ar visu tam nepieciešamo aprīkojumu. Praktiskās niršanas stundas notiek kādā no karjeriem, piemēram, Slokā vai arī jūrā.

Kā pieteikties un saņemt niršanas apliecību

Uzzini vairāk par niršanas apliecību līmeņiem, akvalangistu specialitātēm un sertifikātiem, lapā PADI daivinga specialitātes un kursi.

Ar mums strādā vairāki augsta līmeņa PADI sertificēti instruktori, kuri pasniedz gan individuālu ūdenslīdēju apmācību, gan bērnu vecuma ūdenslīdēju apmācība, gan skolēnu apmācība, gan veic korporatīvo zemūdens apmācību un sagatavo niršanas apliecību izsniegšanai.

Piesakies savai niršanas apliecībai un ūdenslīdēju zemūdens apmācībai jau šodien izmantojot kontaktformu vai mobilo tālruni. t.220-77-202