Zemūdens darbu speciālisti no uzņēmuma “Dronelab” veic darbus Daugavā, Rīgas HES

Niršana Daugavā, Rīgas HES teritorijā

Uzņēmums “Dronelab” zemūdens darbi Latvijā ar augstas tehnoloģijas pielietojumu

Latvijā, uzņēmums “Dronelab”, ir zemūdens darbu speciālistu uzņēmums, piedāvājot inovatīvus risinājumus zemūdens struktūru tīrīšanai, labiekārtošanai un remontam Daugavas un Rīgas Hidroelektrostacijas (HES) teritorijā. Uzņēmuma darbības pamatā ir ne tikai augsti kvalificēti speciālisti, bet arī mūsdienīga tehnoloģija, tai skaitā nākamās paaudzes bezpilota droni un speciālizētas zemūdens tehnikas izmantošana.

Daugavas upe ir plaša zemūdens darbu platforma speciālistiem

“Dronelab” nav tikai uzņēmums, bet gan tehnoloģiju un inženierijas centrs, piedāvājot integrētus risinājumus zemūdens darbiem. Viņu darbības teritorija ietver dažādus Latvijas ūdeņus, Daugavas upi un pat Rīgas HES, kur tie veic vides izpēti, objektu inspekcijas, tīrīšanas un remonta darbus, sniedzot kompleksu pakalpojumu klāstu saviem klientiem. Atsevišķos gadījumos attālināti vadāms transportlīdzeklis (ROV) ir labākais palīgrīks profesionāliem zemūdens darbiem, par ko var izlasīt šeit.

Ūdenslīdējs gatavojās zemūdens darbiem.
Ūdenslīdējs gatavojās zemūdens darbiem.

Zemūdens niršanas speciālisti un augstas tehnoloģiju izmantošana  darbos zem ūdens

“Dronelab” ūdenslīdēju komanda sastāv no augsti kvalificētiem speciālistiem, kuri ne tikai pārzina tradicionālās zemūdens darbu prasmes, bet arī ir apveltīti ar izpratni par jaunākajām tehnoloģijām. Viņi izmanto nākamās paaudzes zemūdens skūterus, zemūdens bezpilota dronus un zemūdens izpētes aprīkojumu, lai nodrošinātu precīzu datu ieguvi un efektīvu darbu zem ūdens.

Zemūdens tehniskā inspekcija ar droniem Chasing un Fifish palīdz komerciālajiem nirējiem, ko varat lasīt šai rakstā.

Zemūdens skūteri dažādu apsekošanas darbu veikšanai
Zemūdens skūteri dažādu apsekošanas darbu veikšanai

Zemūdens tehnika un instrumenti

“Dronelab” ir ieguldījis zemūdens tehnikā un specializētajos instrumentos, kas nepieciešami struktūru tīrīšanai un remontam. Tos ietver zemūdens metināšanas iekārtas, ūdens sprauslas un tīrīšanas līdzekļi, kas pielāgoti darbam ūdens vidē. Šie rīki tiek izmantoti, lai novērstu vai labotu jebkādas struktūras bojājumus, sākot no hidrotehnisko inženierbūvju līdz pat tiltiem un ūdens kanalizācijas sistēmām. Ūdenslīdēju sakaru iekārtas izmantošana notiek daudzos tehniskajos zemūdens darbos, ko varat lasīt šai rakstā.

Sakaru iekārtas zemūdens darbos
Sakaru iekārtas zemūdens darbos

Inženierbūvju struktūru tīrīšana un labiekārtošana

Viena no galvenajām “Dronelab” specializācijas jomām ir inženierbūvju struktūru tīrīšana un labiekārtošana zem ūdens. Tas var ietvert ūdenstilpņu vai kanālu tīrīšanu, tvertņu un cauruļvadiem paredzētu konstrukciju labiekārtošanu, kā arī hidroelektrostaciju komponentu uzturēšanu. Šīs darbības palīdz saglabāt un uzlabot infrastruktūras efektivitāti un ilgmūžību. Profesionālu ūdenslīdēju brigāde veic krasta nostiprināšanas darbus Lielupē, Jūrmalā, vairāk par to šeit.

Niršana Daugavā, Rīgas HES teritorijā
Zemūdens niršana Rīgas HES teritorijā

Uzņēmums “Dronelab” stingri iekļauj inovācijas un ilgtspējīgumu savā darbā. Uzņēmuma vadība aktīvi meklē jaunus risinājumus, lai uzlabotu zemūdens darbu efektivitāti un samazinātu ietekmi uz vidi. Tas ietver enerģijas efektivitātes uzlabošanu un atkritumu pārvaldību, lai nodrošinātu ilgtermiņa ilgtspēju. Uzņēmuma specialisti izmanto profesionālus zemūdens biezuma mērīšanas instrumentu, Cygnus zemūdens ultraskaņas biezuma mērītājs, komerciāliem nirējiem, vairāk par to šai rakstā.

Uzņēmuma pakalpojumi ietver dažādus uzdevumus

“Dronelab” ir izcēlies kā līderis zemūdens darbu nozarē Latvijā, piedāvājot ne tikai augsti kvalitatīvus pakalpojumus, bet arī izmantojot tehnoloģijas, kas nodrošina efektivitāti un precīzumu. Viņu sniegums Daugavā un Rīgas HES teritorijā ir ne tikai tehnikas izcilība, bet arī ieguldījums ilgtspējīgā un modernā ūdens resursu pārvaldībā.

Uzņēmuma speciālistiem ir iespēja veikt dažādus zemūdens inženiertehniskos darbus (Zemūdens niršanas specialistu darbam tiek izmantotas iekārtas, kuras tiek nodarbinātas pakalpojumu nodrošināšanā – motorlaivas, niršanas kompresori, baloni, sarunu iekārtas, niršanas tērpi, zemūdens sakaru iekārtas, zemūdens ROV, zemūdens sānu sonors, zemūdens daudz-staru eholots, zemūdens magnetometrs, zemūdens metāla detektors, zemūdens ultraskaņas biezuma mērītājs un dažādi pneimatiskie un hidrauliskie instrumenti) un tīrīšanas darbus no ūdenstilpnēm.

motorlaiva AVON Adventure 620 ar motoru 140hp
motorlaiva AVON Adventure 620 ar motoru 140hp

Darbu vadītājs – “Dronelab” SIA, tālrunis tel. 220-77-202, e-pasts: mail@dronelab.lv

Atsauces par rakstā minēto

  • “Cygnus underwater ultrasonic thickness meter”
  • “Daugavas ūdens ceļš” – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.
  • “Dronelab” – Uzņēmuma oficiālā mājaslapa.
  • “Tīrības pakalpojumi un infrastruktūras uzturēšana” – Tehniskā direktora ziņojums, “Dronelab”.