Kādi ir visnoderīgākie saspiestā gaisa rokas instrumenti komerciālajiem nirējiem

Komerciālai niršanai ir paredzēts ļoti plašs instrumentu klāsts, pieredzē dalās uzņēmuma “Dronelab”, zemūdens niršanas komerciālo darbu vadītājs, ir nepieciešami specializēti instrumenti un aprīkojums, lai nodrošinātu drošību un efektivitāti, strādājot zem ūdens. Saspiesta gaisa rokas instrumenti ir būtiska ūdenslīdēja instrumentu komplekta sastāvdaļa, nodrošinot uzticamu darba izpildījumu , dažādu uzdevumu veikšanai. Šajā rakstā mēs apspriedīsim visnoderīgākos saspiestā gaisa rokas instrumentus komerciālajiem nirējiem, to lietojumu, apkopi un cenu diapazonu.

Saspiesta gaisa darba rīku, enerģijas piedziņu, nodrošina industrijas standarts – Dīzeļkompresors XAS97, kuru parasti nomā (tā komplektā ir 2 āmuri un 2 šļaukas). Saspiesta gaisa instrumentu darbības maksimālais dziļums ir 20 metri. Ja ir vajadzība strādāt lielākos dziļumos, uzņēmuma “Donelab”, komerciālie nirēji darbā izmanto eļļas hidrauliskos darba rīkus. Pēc katras lietošanas saspiesta gaisa instrumenti ir jānomazgā no sāls un netīrumiem un jāsaeļļo.

Pieteikt ūdenslīdēju zemūdens tehniskos darbus, “Dronelab” SIA, darbu vadītājs, tel.220-77-202

Trieciena uzgriežņu atslēga komerciālajam nirējam

Trieciena uzgriežņu atslēgu izmanto, lai pievilktu vai atbrīvotu uzgriežņus un skrūves, izmantojot virkni ātru, spēcīgu sitienu. Tos bieži izmanto būvniecības un apkopes projektos, un tie ir pieejami dažādos izmēros un griezes momenta iestatījumos. Ir ļoti svarīgi, lai triecienuzgriežņu atslēga būtu labi ieeļļota un tīra, lai novērstu rūsēšanu. Trieciena uzgriežņu atslēgas cena svārstās no 50 līdz 500 Eur.

Trieciena uzgriežņu atslēga
Trieciena uzgriežņu atslēga

Pneimatiskie āmuri komerciāliem ūdenslīdējiem

Šķeldošanas āmuru izmanto betona sadalīšanai, rūsas vai citu izturīgu materiālu noņemšanai. Tam ir asa, smaila galva, kas sniedz spēcīgus sitienus, padarot to ideāli piemērotu smagam darbam. Ir svarīgi, lai šķembu āmurs būtu labi ieeļļots un tīrs, lai novērstu rūsēšanu. Šķeldošanas āmura cena svārstās no 100 līdz 300 Eur.

Chipping Air Hammers for Commercial divers
Pneimatiskie āmuri komerciāliem ūdenslīdējiem

Adatu pneimatiskais rīks komerciālajam nirējam

Pneimatisko adatu vibrējošo līdzekli izmanto, lai noņemtu rūsu, krāsu vai citus pārklājumus no metāla virsmām. Tam ir virkne mazu, smailu adatu, kas vibrē lielā ātrumā, atbrīvojot pārklājumu no metāla. Ir ļoti svarīgi, lai adatas skalošanas līdzeklis būtu labi ieeļļots un tīrs, lai novērstu rūsēšanu. Adatu instrumenta cena svārstās no 150 līdz 500 Eur.

Adatu pneimatiskais rīks komerciālajam nirējam
Adatu pneimatiskais rīks komerciālajam nirējam

Griešanas rīks, ko var lietot zem ūdens darbos

Griešanas instrumentu, šķēres vai zāģi, izmanto metāla, plastmasas vai citu materiālu griešanai. Tam ir rotējošs asmens, kuru var regulēt dziļumam un leņķim. Ir svarīgi, lai jūsu griešanas instruments būtu labi ieeļļots un tīrs, lai novērstu rūsēšanu. Nogriešanas instrumenta cena svārstās no 100 līdz 400 Eur.

Slīpmašīna, ko lieto zem ūdens

Slīpmašīnu izmanto metāla, plastmasas vai citu materiālu giešanai, slīpēšanai, slīpēšanai un pulēšanai. Tam ir rotējošs disks vai siksna, ko var pielāgot ātrumam un leņķim. Ir ļoti svarīgi, lai jūsu aparāts būtu labi ieeļļotas un tīras, lai novērstu rūsēšanu. Slīpmašīnas cena svārstās no 100 līdz 500 Eur.

Kniedes pistole zemūdens darbiem

Kniedes pistoli izmanto metāla detaļu stiprināšanai kopā, izmantojot kniedes. Tam ir jaudīgs, pneimatiskais virzulis, kas dzen kniedes vietā. Ir svarīgi, lai kniedes pistole būtu labi ieeļļota un tīra, lai novērstu rūsēšanu. Kniedes pistoles cena svārstās no 50 līdz 200 Eur.

Kniedes pistole zemūdens darbiem
Kniedes pistole zemūdens darbiem

Trieciena skrūvgriezis ar gaisa piedziņu

Trieciengriezi izmanto, lai ieskrūvētu skrūves, bultskrūves vai citus stiprinājumus cietos materiālos. Tam ir jaudīgs, pneimatiskais virzulis, kas nodrošina ātrus, spēcīgus sitienus stiprinājumam. Lai novērstu rūsēšanu, ir ļoti svarīgi, lai triecienvadītājs būtu labi ieeļļots un tīrs. Trieciena draivera cena svārstās no 50 līdz 300 Eur.

Trieciena skrūvgrieznis
Trieciena skrūvgrieznis

Pneimatiskā urbmašīna darbam zemūdens vidē

Pneimatisko urbi izmanto urbumu urbšanai metālā, betonā vai citos materiālos. Tam ir jaudīgs pneimatiskais motors, kas urbjmašīnai nodrošina lielu griezes momentu. Ir svarīgi, lai jūsu pneimatiskā urbjmašīna būtu labi ieeļļota un tīra, lai novērstu rūsēšanu. Pneimatiskā urbja cena svārstās no 100 līdz 500 Eur.

Pneimatiskais urbis
Pneimatiskais urbis ir noderīgs instruments zemūdens darbos

Zemūdens komerciālo nirēju uzņēmuma “Dronelab”, zemūdens niršanas komerciālo darbu vadītājs apliecina, ka saspiesta gaisa rokas instrumenti ir būtiska komerciālā ūdenslīdēja instrumentu komplekta sastāvdaļa, nodrošinot uzticamu jaudu un veiktspēju dažādu uzdevumu veikšanai. Šo rīku uzturēšana ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu to efektīvu un drošu darbību zem ūdens. Ieguldot augstas kvalitātes instrumentos, labi uzturētos saspiestā gaisa rokas instrumentos, komerciālie nirēji var nodrošināt, ka viņiem ir aprīkojums, kas nepieciešams jebkura darba veikšanai.