Paplašinātais atklātā ūdens nirējs

Atvērtā ūdens nirēji

Paplašinātais atklātā ūdeņu nirējs ir nākamie niršanas apmācības kursi, pēc sākuma niršanas kursa – Atvērto ūdeņu nirējs, un paplašinātais atvērto ūdeņu nirējs pēc piecu niršanas nodarbību pabeigšanas iegūst tiesības nirt līdz 30.metru dziļumam.

Atvērtā ūdens nirēji
Atklātā ūdens nirēji paplašinātajā niršanas kursā

Kļūsti zinošāks kursā Paplašinātais atklātā ūdens nirējs

Zemūdens niršanas kluba “DAIVINGS” nirēja Inga, niršanas meistare saka par šo kursu – Un jo vairāk es niru, jo pārliecinātāka es izaugu, un ar pārliecību nāca ziņkārība un atklāsme, ka kā Atklātā ūdens nirējs es tik tikko biju apguvusi zemūdens pasaules virsmu un brīnumus, ko tā man sagādāja! Un es gribēju zināt vēl!

  • Es gribēju vairāk piedzīvojumu un vairāk saviļņojumu;
  • Es gribēju iedziļināties, ienirt nogrimušās drupās, redzēt lielākas zivis. Bet, protams, lielākā daļa šo lietu ir aizliegtas nirējiem iesācējiem, tāpēc, lai to visu izdarītu, man bija nepieciešama papildu apmācība. Nepārproti mani; Es zinu diezgan daudz cilvēku, kas ir atvērta ūdens nirēji un nekad nav izjutuši vajadzību meklēt papildu apmācību, jo viņiem ir viss, ko viņi vēlas;
  • Mana izvēle kļūšanai par paplašinātā atklāta ūdens nirēju man bija loģiska, kas bija nākamais solis. Ātri sapratu, ka, lai gan niršanas kursi “Open Water Diver” mani bija labi sagatavojuši, es tik daudz nezināju par niršanu dažādās vidēs, un mana apmācība nebūt nebija tik pilnīga, kā es sākotnēji biju pieņēmusi.

Noderīgi zināt par nirēju kursu, Paplašinātais atklāto ūdeņu nirējs

Niršanas treneris Valters Preimanis apstiprina, ka pēc sekmīgi nokārtotām niršanas nodarbībām sertifikāts tiek reģistrēts Daivinga Instruktoru Profesionālā Asociācijā (Ang. PADI – Professional Association of Diving Instructors ).

Angliski Paplašinātais atklāto ūdeņu nirējs un sertifikāts saucās PADI Advanced Open Water Diver. Izvēlies kvalitatīvu apmācību kopā ar niršanas kluba “DAIVINGS“, PADI instruktoru.