Niršanas privātstundas mazajiem niršanas entuziastiem

Privātstundas bērniem un jauniešiem baseinā ar pieredzējušu bērnu niršanas instruktoru Valteru, tel. 220–77-202

Dzimis niršanai – Bērnu un jauniešu niršanas prakse baseinā

Sveicināti mūsu niršanas skolā “Daivings”, kur piedāvājam ne tikai pieaugušajiem, bet arī maziem niršanas entuziastiem un jauniešiem aizraujošas un drošas privātstundas baseinā. Mēs esam pārliecināti, ka bērniem un jauniešiem piedāvātā niršanas pieredze ne tikai attīsta viņu prasmes zemūdens pasaulē, bet arī sniedz neaizmirstamas emocijas un piedzīvojumus.

Niršanas privātstundas mazajiem niršanas entuziastiem

Kāpēc izvēlēties niršanas privātstundas bērniem un jauniešiem?

Drošs ievads niršanā

Mūsu pieredzējušie instruktori ir speciāli apmācīti strādāt ar bērniem un jauniešiem, nodrošinot drošu un draudzīgu vidi. Privātstundas ļauj individuāli pielāgot mācības tempu, atbilstoši katram bērna vai jaunieša prasmju līmenim un komforta zonai.

Aizraujoša niršana ar draugu

Privātstundas baseinā ir lieliska iespēja bērniem un jauniešiem dalīties pieredzē ar draugu vai ģimenes locekli. Šī kopīgā pieredze ne tikai stiprina savstarpējo saikni, bet arī veicina komandas darbu un savstarpējo atbalstu zemūdens pasaulē.

Niršana kā izcils fiziskais un garīgais attīstības līdzeklis

Niršana palīdz bērniem attīstīt gan fiziskās, gan garīgās prasmes. Tas veicina labu fizisko sagatavotību, koordināciju, un koncentrāciju, nodrošinot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu.

Niršanas privātstundas mazajiem niršanas entuziastiem

Privātstundas ar draugu, neaizmirstami piedzīvojumi zem ūdens

Mūsu profesionālie niršanas instruktori bērniem iemācīs izbaudīt bezsvara stāvokli un iemācīs pareizu elpošanu ūdenī

Mūsu instruktori ir ne tikai sertificēti profesionāļi, bet arī entuziasti, kuriem ir pieredze darbā ar bērniem un jauniešiem. Viņi saprot, kā padarīt niršanas pieredzi aizraujošu, drošu un atbilstošu katram vecuma grupai.

Jautrības zem ūdens virsmas: spēlēs, rotaļās un mācībās

Mēs radām mācību vidi, kas iekļauj spēli un rotaļu, lai nodrošinātu pozitīvu pieredzi zem ūdens. Bērniem ir iespēja iepazīt niršanas pamatus, piedalīties spēlēs un uzdevumos, un tādējādi attīstīt savas prasmes.

Drošība vienmēr ir pirmajā vietā

Mūsu skolā drošība ir mērķis Nr.1. Instruktori nodrošina, ka bērni un jaunieši iepazīstas ar drošības noteikumiem un pareizu uzvedību zem ūdens. Katra nodarbība sākas ar drošības pārskatu, lai visi būtu sagatavoti un informēti.

Niršanas privātstundas jaunajiem niršanas entuziastiem

Piesakies niršanas praksei bērniem un jauniešiem

Ja tavs bērns vai jaunietis izjūt interesi par niršanu, pievienojies mums piedzīvojumam zem ūdens. Mēs aicinām tevi sazināties ar mums, lai rezervētu privātstundu vai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvātajām iespējām.

Seko Mums Soc. Tīklos Un Uzzini Jaunumus

Seko mums sociālajos tīklos un esi līdzi jaunumiem, bildēm un video saturam par mūsu bērnu un jauniešu niršanas priekšnesumiem.

Piedalies mūsu niršanas kopienā un dod savam bērnam iespēju iegrimt aizraujošajā pasaulē zem ūdens!

PADI instruktors Valters Preimanis (atsauksmes)

Zemūdens niršanas klubs “Daivings”
Pieneņu iela, Mārupes novads, Rīgas rajons
Tālrunis saziņai 220–77–202
daivingslv@gmail.com