Atsauksmes par Daivings.lv, Instruktors Valters Preimanis

Pirms Baltijas jūras pārburāšanas dodamies ekskursijā pa Faro salu

Niršanas instruktors Valters PreimanisArvīds

Gribēju arī izteikt sirsnīgu pateicību par lielisko pieredzi, kuru piedāvāji man PADI OWD sertifikāta iegūšanas laikā. Daivings mani sajūsmināja, un esmu pārliecināts, ka šis būs tikai sākums manā daivinga ceļojumā. Noteikti turpināšu praktizēties un nepazudīšu un noteikti kādreiz piedalīšos arī Jūsu rīkotajos daivinga pasākumos kad būs laiks un Rummu karjers bija super. Gribētos kādreiz pamēģināt arī ienirt kāda upē piem. Daugavā varbūt kādu samu ieraudzīt. 😀 Liels paldies Jums.

Andrejs

Ooo🎊 liels paldies par apmācību. Tu esi labākais instructors ar savu komandu, noteikti turpināšu kursus pie tevis un nākamgad vairāk piedalīties pasākumos👍👍🤝🤝🤝

Laura Strazdiņa

Valter, Liels paldies par apmācībām!!! Izbaudījām katru dienu! un ar šīm apmācībām iemācījāmies netikai niršanu, bet arī to kā sev uzticēties un kā sevi savākt neierastā situācijā!
Jau nevaram sagaidīt, kad varēsim šīs prasmes pielietot jau kādā ceļojumā un noteikti vēlamies turpināt šīs niršanas apmācības arī turpmāk… attīstot zināšanas un ceļot savu kvalitāti! Paldies!

Valters Preimanis kopā ar niršanas draugiem Ēģiptē, Sarkanajā jūrā
Valters Preimanis kopā ar niršanas draugiem Ēģiptē, Sarkanajā jūrā

Māris

LIELS PALDIES par apmācību 👍 un izturību 😀. Priekš mums tas bija patiess izaicinājums!! Un super pieredze! Par kursu turpināšanu nākamam līmenim jautājumu aktualizēšu visticamāk pavasarī. Vēlreiz PALDIES!

Šarlote

Ooo, paldies Jums! Mums ļoti patika- pilnīgs relax bija 👍

Artis

Šodien bija plāns doties jūrā ienirt, bet vējš ieviesa korekcijas. Tā vietā devāmies uz talku Daugavā. Kamēr visi nirēji pa vienu galu velkot riepas un pudeles,es devos citur…tumsa, duļķi,redzamība līdz 1m pat ar lukturi, vienatne un nezināmais… Izvilku trīs velosipēdus, žoga elementu ar ceļazīmi,pudeļu kasti, lauzni, u.c.dzelžus,pāris pudeles un šķīvja lauskas…neizvilku saliekamo galdu, iepirkumu ratiņus, un vēl vienu žoga elementu (vienam pietrūka spēka,kā arī velkot vienu lietu – pazaudēju tru)… Mucas, riepas, dzelžus u.c.liegabarīta elementus nemaz nemēģināju celt…apsekoju tikai mazu daļiņu,tur ir vēl un būs jāatgriežas! Kaut kad būs arī video… Cīnoties zemūdens fitnesā salauzu pleznu un masku…ieguvu oficiālu “equipment destroyer” statusu.

Paldies Daivings.lv un Valters Preimanis ! Pievienojies!

Jūlija

Labdien!! Спасибо большое!! Это было невероятное приключения и знания. Ребята уже начали свои обучения!! Но эти каникулы для них очень ценны, так как получили такие знания и познакомились с Вашей командой профессионалов!! Спасибо вам большое 🤩

Valters Preimanis PADI Elite Instruktors

Valters Preimanis PADI Elite Instruktors
Valters Preimanis PADI Elite Instruktors 2018-2023

Valters Preimanis ir aizrautīgs zemūdens nirējs, nirēju instructors – treneris un profesionāls fotogrāfs, zemūdens operators. Uzsācis nirēja gaitas 2005.gada 20.oktobrī, izejot apmācību Daivinga Instruktoru Profesionālā Asociācijā, DIPA (Ang. PADI – Professional Association of Diving Instructors ), trenējies niršanas profesionālās izaugsmes apmācībā Adrijas un Jonijas jūrās, Ziemeļu Atlantijas okeāna salās, Sarkanā jūrā, Norvēģu jūrā un Vidusjūrā. Piedalījies zemūdens arheoloģiskā projektā Latvijā. 2006.gada 24.jūlijā izveidojis niršanas klubu “Daivings.lv”. Paveicis vairāk kā 5000 ieniršanas ar zemūdens elpojamo aparātu. Piedalījies daudzās niršanas ekspedīcijās, interesējas par ekoloģiju, vides saglabāšanu un to kā klimata izmaiņas ietekmē zemūdens pasauli.

Uzzini vairāk…