Kas ir PADI Advanced Open Water Diver, AOWD?

Paaugstiniet savas niršanas prasmes uz nākamo līmeni ar PADI Advanced Open Water Diver Course

Ja nesen esat ieguvis PADI Open Water Diver sertifikātu un vēlaties paplašināt savu zemūdens redzesloku, PADI Advanced Open Water Diver kurss ir ideāls nākamais solis. Šis visaptverošais kurss balstās uz jau apgūtajām pamata prasmēm un iepazīstina jūs ar plašāku niršanas paņēmienu klāstu, ļaujot izpētīt sarežģītāku vidi un izjust zemūdens pasauli vēl dziļāk.

PADI Advanced Open Water Diver
PADI Advanced Open Water Diver, dziļā niršana

Kursa pārskats

PADI Advanced Open Water Diver kurss sastāv no pieciem piedzīvojumu niršanas veidiem, katrs koncentrējoties uz noteiktu niršanas specialitāti. Šīs specialitātes ietver:

  1. Dziļā niršana: prasmju un paņēmienu apgūšana, kas nepieciešamas, lai droši ienirt dziļumā līdz 30 metriem vai 100 pēdām.
  2. Bagātināts gaisa nitrokss: Nitrox, elpojošu gāzu maisījuma ar lielāku skābekļa saturu lietošanas principu apguve, lai pagarinātu niršanas laiku un samazinātu slāpekļa absorbciju.
  3. Zemūdens navigācija: pārliecinoša navigācija zem ūdens, izmantojot dažādas metodes, piemēram, kompasa gultņus un līniju nolikšanu.
  4. Meklēšana un atkopšana: prasmju attīstīšana, lai atrastu un izgūtu pazaudētus objektus zem ūdens.
  5. Maksimālā veiktspējas peldspēja: peldspējas kontroles uzlabošana, lai sasniegtu neitrālu peldspēju un samazinātu ietekmi uz zemūdens vidi.

Priekšrocības, kļūstot par pieredzējušu ūdenslīdēju:

  1. Paplašināti niršanas horizonti: iegūstiet zināšanas un prasmes, lai dotos dziļāk, izpētītu kuģu vrakus un detalizētāk izjustu zemūdens pasaules brīnumus.
  2. Paaugstināta pārliecība: uzlabojiet savu pārliecību un spēju rīkoties dažādās zemūdens situācijās, padarot jūs par daudzpusīgāku un pieredzējušu nirēju.
  3. Lielākas niršanas iespējas: atveriet durvis uz progresīvākiem niršanas kursiem, piemēram, PADI Rescue Diver un PADI Instructor, kas ļaus jums turpināt savu niršanas karjeru.

Ekspertu atzinums par kursu

“PADI Advanced Open Water Diver kurss ir būtisks solis ikvienam topošam nirējam, kurš vēlas patiesi izjust zemūdens pasauli. Tas nodrošina stabilu pamatu progresīvām niršanas tehnikām un paver iespēju pasauli izpētei un piedzīvojumiem.” -, apstiprina Valters Preimanis, PADI meistara instruktors

Jautājumi un atbildes par AOWD kursu:

1. jautājums. Kādi ir priekšnosacījumi, lai reģistrētos PADI Advanced Open Water Diver kursā?

Atbilde- Lai reģistrētos PADI Advanced Open Water Diver kursā, jums ir jābūt derīgam PADI Open Water Diver sertifikātam un jābūt vismaz 24 reģistrētiem niršanas gadījumiem.

2. jautājums. Cik ilgs laiks parasti aizņem PADI Advanced Open Water Diver kursu?

PADI Advanced Open Water Diver kurss parasti aizņem 3–4 dienas, atkarībā no jūsu veikto niršanas skaita un jūsu instruktora pieredzes.

3. jautājums Cik maksā PADI Advanced Open Water Diver kurss?

PADI Advanced Open Water Diver kursa izmaksas atšķiras atkarībā no atrašanās vietas un izvēlētā niršanas centra. Tomēr jūs varat sagaidīt maksāt no 280 līdz 500 Euro par kursa materiāliem, sertifikācijas maksām un nomas aprīkojumu, informāciju varat atrast šai lapā šeit.