Daivings Ēģiptē

Daivings Ēģiptē, zemūdens niršana Sarkanajā jūrā ir saistīta ar vienreizēju floras un faunas dažādību, krāsaino koraļļu rifu daudzumu, labu redzamību zem ūdens, kas sasniedz līdz 40m, ūdens temperatūra ziemā nav mazāka par 20 grādiem, bet vasarā 26-28 grādiem.

Kas ir daivings Ēģiptē

Ceļojums uz Ēģipti un pieredzes gūšana kopā ar latviski runājošiem daivinga instruktoriem. Tā kā Ēģipte ir valsts, kas ir slavena ar saviem interesantajiem un vēsturiskiem zemūdens objektiem (Thistlegorm Wreck, Abu Nuhas Reef, Dahab Blue Hole, The Brothers, Elphinstone Reef, Marsa Alam Dolphin House) un silto Sarkano jūru, tad tā arī ir ideāla vieta priekš tiem, kuri nodarbojas ar daivingu. Daivings Ēģiptē ir labi piemērots gan iesācējiem, gan arī profesionāliem nirējiem. Piedāvājam sporta un atpūtas daivingu Šarmelšeihā zinošiem un iesācējiem ūdenslīdējiem.

Ceļošanas datums

Pieteikties pa tel.22077202 (Valters) vai izmantojot kontaktus, šeit.

Daivings Šarmelšeihā

Daivings Šarmelšeihā ir piemērots gan iesācējiem, gan arī profesionāliem nirējiem. Ik dienas notiek izbraucieni no kuģu piestātnes uz rifiem un rezervātiem. No daivinga kuģa notiek divas ieniršanas, starp ieniršanām notiek pusdienu pasniegšana, draudzīgā un eiropeiskā stilā. Daivinga kuģa apkalpe runā labā angļu valodā, ir ļoti draudzīga un izpalīdzīga. Daivinga izbraukuma laikā ir iespējams redzēt un nofotogrāfēt dažādus jūras iemītniekus – haizivis, delfinus, bruņurupučus, murēnas , rajas kā arī citus eksotiskus dzīvniekus.

Interesantajos un dažādajos Sarkanās jūras daivinga saitos var nirt ar PAdi OWD, AOWD ūdenslīdēju sertifikātiem. Var noderēt arī Padi Deep, Padi Underwater Photographer un Padi Underwater Videographer ūdenslīdēju sertifikāti. Iesācējus ūdenslīdējus ir iespēja sagatavot Rīgā, pirms brauciena uz Šarmelšeihu. Brauciena laikā iespējams arī iegūt lielu ūdenslīdēja pieredzi un daudzus jaunus draugus brauciena laikā.

Dzīvošana daivinga ceļojuma laikā

Dzīvošana: Stella Di Mare Beach Hotel & Spa vai citā 5* zvaigznes viesnīcā.

Kūrortviesnīca Stella Di Mare Beach Hotel & Spa atrodas līča piekrastē, tikai dažu soļu attālumā no privātas smilšu pludmales. Viesnīca atvērta 2010 g, Restorāns, Diskotēka, veļas mazgātavas pakalpojumi, Ārsts 24h, Automašīnu noma, Daži pakalpojumi viesnīcā par papildus samaksu, Baseins.

Daivings Šarmelšeihā fotogrāfijās

Piesakies zemūdens niršanā Ēģiptē un saņem atlaidi daivinga apmācībai 15%, kontakti.