Zemūdens niršana Kipra, Vidūsjūra

Sporta treniņu niršanas un atpūtas nometne Kipras salā

Sporta treniņu niršanas un atpūtas nometne Kipras salā.
  1. Burvīgi vidusjūras daivsaiti. Daivinga ceļojums uz Kipru kopā ar latviešu daivinga instruktoru.
  2. Brauciens kopā ar PADI MSDT niršanas instruktoru Valteru un Latvijas zemūdens nirēju klubu “Daivings.lv”.
  3. 10 ieniršanas, 5 dienas daivings, eskursijas un pusdienas vietējos restorānos.
  4. Vietu skaits ierobežots.
  5. Iespēja nokārtot AOWD 30 metru, DEEP 40 metru, NITROX un citus niršanas sertifikātus.
  • Pieteikties: PADI MSDT nirēju treneris Valters Preimanis, 22077202 WhatsApp

PAR NIRŠANU KIPRĀ

Zemūdens niršana Kiprā ir pieejama gan iesācējiem, gan profesionāļiem. Lai arī Jūs nekad neesat niruši, šeit Jūs variet pēc instruktāžas izdarīt savu pirmo zemūdens ieniršanu. Profesionāļiem zemūdens niršana pirmām kārtām ir interesanta ar “vrekiem” – nogrimušiem kuģiem. Numur viens šeit ir kuģis “Zenobija”.

Kipra ir lielākā sala Vidusjūras austrumu daļā, un tā atrodas uz dienvidiem no Turcijas. Lielākās kalnu grēdas ir Pentadaktila kalni ziemeļos un Trodosa kalni salas centrālajā un dienvidrietumu daļā, un starp šīm divām grēdām plešas auglīgais Mesaorijas līdzenums.

Kipras ievērojamākās vietas saistītas ar antīkajiem dieviem, bībeles stāstiem un dramatisko salas vēsturi. Kipras otrs nosaukums ir “Afrodītes sala”, tieši šeit mīlestības un skaistuma dieviete piedzima no jūras putām un nodevās mīlestības mierinājumam. Daudzas ievērojamākās vietas uz salas ir saistītas ar viņas vārdu un sengrieķu mitoloģiju. Kristietība atstāja milzīgu ietekmi uz Kipru, uz salas ir daudz pareizticīgo baznīcu un klosteru.

Pats ievērojamākais no tiem ir Kikkosa klosteris, kuram pieder viena no trim Svētās Dievmātes Marijas svēbildēm, kas rakstītas ar Svētā Lūkasa roku un kas ir saglabājušās līdz mūsdienām.Kipras pludmales tiek uzskatītas par vienām no tīrākajām pasaulē, katru gadu saņemot no Eiropas Komisijas par apkārtējo vidi “Zilo karogu” par tīrību, aprīkojumu un apkalpošanu.