Zemūdens niršana Gozo, Malta

Ir pieejamas vietas organizētā zemūdens niršanas braucienā,  interesantā vietā Gozo salā (Maltas salu arhipelāgs), siltos ūdeņos (25 grādi) netālu no Āfrikas krastiem. Iespēja nokārtot ar 15% atlaidi PADI AOWD, Deep, Enriched Air un citus zemūdens niršanas sertifikātus, piesakoties braucienam laicīgi. Braucienu organizē latviešu zemūdens niršanas instruktors kopā ar zemūdens niršanas kluba Daivings.lv ūdenslīdējiem.

Daivings Gozo salā (Malta)

Maltas sala Gozo ir mierpilna, ar gleznainiem un klinšainiem skatiem, kā arī ar skaistiem līčiem un pludmalēm. Gozo atrodas viens no pasaulē vecākajiem tempļiem.

Tāpat Gozo piekrastes ūdeņi ir iecienīta vieta gan peldēt gribētājiem, gan nirējiem, gan arī tūristiem, kas vēlas izbraukt ar laivu, apskatot gan jūras alas, gan skaistas zemūdens alas un arkas no visām pusēm.

Zemūdens niršana Malta, Gozo 8-15. Oktobris. Pieteikties 22077202

Zemūdens niršana Malta, Gozo 8-15. Oktobris, piesakies šeit

Cenā ieilpst unikāla zemūdens niršanas programma Gozo, Malta

  1. Tiešais lidojums Rīga – Malta – Rīga
  2. Transfērs Malta Airport – Gozo sala – Malta Airport
  3. Dzīvošana apartamentos Vidusjūras stilā
  4. 5 dienu daivinga programma 10 daivi (+ nakts daivs pēc vēlēšanās)
  5. Programā zemūdens alas, arkas un nogrimuši kuģu vraki
  6. Unikāla zemūdens dabas un faunas apskate
  7. Gozo salas apskate

Kas unikāls ir Gozo, Malta salā

Ūdens Gozo (Maltā) Oktobra mēnesī ir viens no dzidrākajiem un siltākajiem pasaulē, sasniedzot 25 grādu siltumu.  Aktīvās zemūdens niršanas atpūtas cienītājiem patiks niršana līdz pat 40 metru dziļumam. Malta ir skaistu salu grupa, valsts atrodas Dienvideiropā, Vidusjūras centrālajā daļā uz arhipelāga, kuru veido piecas salas. Trīs no tām ir apdzīvotas – Malta (lielākā sala), Audeša jeb Gozo un Kemnuna jeb Komino. Maltā ir subtropu Vidusjūras klimats, ar ļoti siltām ziemām un vēl karstākām vasarām.

Siltākais mēnesis ir augusts, kad temperatūra sasniedz pat 34 °C dienas laikā, savukārt naktī līdz 24 °C.  Gozo (Malta) ir viena no retajām vietām Eiropā, kas visu gadu ir zaļa. Apvieno ekskursijas un zeltainās pludmales Maltā ar relaksējošu uzturēšanos Gozo. Šis Vidusjūras kultūru un virtuves kokteilis sagādās patiesu brīvdienu baudījumu.

Pieteikties braucienam WatsUpp 220-77-202.

Populārākie daivsaiti Gozo, informācija par aprakstiem angļu valodā