Vai ir nesvīstošas niršanas maskas, labākie piemēri 2024 gadā

Cressi A1

Jā, ir niršanas maskas, kas nesvīst. Tās parasti sauc par “gaisa plūsmas” maskām. Plūsmas maskās ir atsevišķs kanāls, kas ievada svaigu gaisu maskas lēcās, novēršot kondensāta veidošanos.

Visas šīs maskas ir speciali izstrādātas un nodrošina plašu redzes lauku. Tās ir arī ērtas un viegli lietojamas.

Izvēloties nesvīstošo niršanas masku, ir svarīgi ņemt vērā šādus faktorus:

 • Sejas forma: Maskai jānosedz visa seja un jāpieguļ pie sejas kontūrām.
 • Redzes lauks: Lielāks redzes lauks ļaus labāk redzēt apkārtni.
 • Komforts: Maskai jābūt ērtai valkāšanai ilgāku laiku.
 • Cena: Nesvīstošās niršanas maskas var būt dārgākas nekā parastās niršanas maskas.

Ja meklējat nesvīstošo niršanas masku, noteikti veiksiet izpēti un izmēģiniet dažādas maskas, lai atrastu sev piemērotāko.

Niršanas maska ir viens no svarīgākajiem niršanas ekipējuma gabaliem. Tā nodrošina skaidru redzi zem ūdens, aizsargā acis un sejas ādu no ūdens un putekļu, un palīdz saglabāt elpošanas ceļus sausus.

Kas ir svarīgs un jāzina par niršanas maskām, kuras nesvīst

Tātad, kā izvēlēties pareizo niršanas masku? Šeit ir daži padomi:

 • Izvēlieties masku, kas ir ērta un cieši pieguļ. Maskai nevajadzētu nobīdīties vai noplūst, kad jūs elpojat.
 • Izvēlieties masku ar lielu redzes lauku. Tas ļaus jums labāk redzēt apkārtni zem ūdens.
 • Izvēlieties masku ar pretaizsvīšanas tehnoloģiju. Tas palīdzēs novērst maskas aizsvīšanu, kas var apgrūtināt redzi.

Trīs populārākie jautājumi par niršanas maskām

 • Kāda ir atšķirība starp niršanas masku un snorkelēšanas masku?

Niršanas maska ir paredzēta gan niršanai, gan snorkelēšanai. Snorkelēšanas maska ir paredzēta tikai snorkelēšanai, un tai parasti ir īsāka tūbiņa, kas ļauj elpot gaisu no virsmas.

 • Kāda ir atšķirība starp plūsmas un parastajām niršanas maskām?

Plūsmas maskās ir speciāla maliņa, kas ļauj gaisam optimāli cirkulēt maskā. Tas palīdz novērst maskas aizsvīšanu. Parastajās niršanas maskās nav maliņa, un maska ​​ir pilnībā aizpildīta ar gaisu.

 • Kādas ir vislabākās niršanas maskas?

Tas ir atkarīgs no jūsu individuālajām vajadzībām un vēlmēm. Ja jums ir ierobežots budžets, tad ir pieejamas daudzas kvalitatīvas budžeta maskas. Ja meklējat vislabāko iespējamo redzes lauku, tad izvēlieties masku ar lielu lēcu. Un, ja jūsu seja ir jutīga, tad izvēlieties masku ar mīkstiem, elastīgiem gumijas spilventiņiem.

Cressi Zeus un A1 niršanas un snorkelēšanas maskas salīdzinājums

Niršanas un snorkelēšanas maska ir lielisks piemērs nesvīstošām niršanas maskām. Tās ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem un piedāvā lielu redzes lauku. Maskas ir arī ļoti ērtas un cieši pieguļ.

Cressi A1
Cressi A1

Cressi Zeus ir plūsmas maska ar lielām lēcām, ar mazu maskas tilpumu un lielu redzes loku. Tās ir izgatavotas no stikla polikarbonāta, kas ir izturīgs un izturīgs pret skrāpējumiem. Maskas lēcas ir arī ieklātas ar anti-fog pārklājumu, kas palīdz novērst maskas aizsvīšanu.

Cressis A1 ir speciāli ražota maska ar lielām lēcām. Tās ir izgatavotas no polikarbonāta, kas ir izturīgs un izturīgs pret skrāpējumiem. Maskas lēcas ir arī ieklātas ar anti-fog pārklājumu, kas palīdz novērst maskas aizsvīšanu.

Kā izvēlēties starp Cressi Zeus un A1 maskām?

Ja jums ir ierobežots budžets, tad Cressi A1 ir laba izvēle. Tā ir kvalitatīva maska ​​ar lielu redzes lauku un ērtu piegulumu. Ja meklējat vislabāko iespējamo redzes lauku, tad Cressi Zeus ir labāka izvēle. Tās lielās lēcas nodrošina plašu redzes lauku, kas ir ideāli piemērots niršanai dziļākos ūdeņos.

Zemūdens niršanas maska Cressi Zeus

Nevainojama redze ar Cressi Zeus masku: obligāts ekipējums katram nirējam

Zemūdens izpētes jomā labi pieguļoša, neaizsvīstoša maska ir neaizstājams pavadonis. Cressi Zeus maska ir inovācijas un meistarības apliecinājums, piedāvājot nirējiem nepārspējamu niršanas pieredzi.

Ūdenslidējs iesaka Cressi Zeus niršanas masku
Ūdenslīdējs iesaka Cressi Zeus niršanas masku

Cressi Zeus maska ir izstrādāta ar patentētu pretsviedru sistēmu, kas efektīvi novirza izelpoto mitrumu prom no lēcām, novēršot drausmīgo aizsvīšanu, kas var traucēt redzamību zem ūdens. Šis ievērojamais varoņdarbs tiek panākts, izmantojot mīkstu, plānu silikona membrānu, kas nemanāmi integrējas deguna kabatā. Membrāna maigi novirza mitrumu uz maskas malām, nodrošinot kristāldzidru redzi visā niršanas laikā.

Nepārspējams skata lauks: iegremdējieties zemūdens pasaulē

Cressi Zeus maska lepojas ar revolucionāru lēcu konfigurāciju, kas nirējiem nodrošina plašu redzes lauku, ļaujot viņiem pilnībā iegremdēties zemūdens valstībā. Lielās eliptiskās lēcas sniedzas ārpus maskas rāmja, nodrošinot panorāmas perspektīvu, kas uzlabo jūsu zemūdens pieredzi.

Kas ir niršana ar akvalangu?
Kāda ir niršana ar Zeus masku? Lieliska!

Izcila hidrodinamika: vienkāršas kustības ūdenī

Cressi Zeus maska ir izstrādāta ar modernizētu dizainu, kurā prioritāte ir gan komfortam, gan hidrodinamikai. Konusveida forma un minimālais rāmis nodrošina gludu profilu, samazinot pretestību un ļaujot bez piepūles manevrēt pa ūdeni. Šis ergonomiskais dizains nodrošina, ka jūsu uzmanība joprojām tiek pievērsta gaidāmajiem zemūdens brīnumiem.

Izcils komforts: izbaudiet masku, kas der kā cimds

Cressi Zeus maska dod priekšroku komfortam un nodrošina ciešu piegulšanu, kas novērš noplūdi un diskomfortu jūsu niršanas laikā. Mīkstie, silikona svārki lieliski pieguļ jūsu sejai, radot drošu un ērtu sajūtu. Vieglais dizains vēl vairāk uzlabo maskas vispārējo komfortu, ļaujot jums koncentrēties uz zemūdens piedzīvojumu bez traucējumiem.

Zemūdens skaistuma atklāšana kopā ar Cressi Zeus masku

Ar savu novatorisko pretaizvīšanas sistēmu, panorāmas skata lauku, hidrodinamisko dizainu un izcilo komfortu Cressi Zeus maska ir īsts progresīvās niršanas tehnoloģijas iemiesojums. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis nirējs vai pirmo reizi pētnieks, Cressi Zeus uzlabos jūsu zemūdens pieredzi, ļaujot pilnībā aptvert jūras pasaules brīnumus.

Kur iegādāties nesvīstošās niršanas maskas?

 • Iespējams notestēt un iegādāties pie niršanas kluba instruktora, zvaniet 220-77-202
 • Cressi Zeus, profesionāla niršanas un snorkelēšanas maska
 • Nesvīstoša konstrukcija, patentēts  dizains
 • Pieejama 6 dažādās krāsās
 • Lai iegādātos preci pie niršanas kluba instruktora, zvaniet 220-77-202, rakstiet mums un jautājiet 
 • Orientējoša cena mazumtirdzniecībā pirms atlaidēm ~90-100 Eur
 • Iespējams iegādāties Cressi kataloga produktus par labākajām cenām