Daivings un zemūdens niršana

The Cave (2005)

Piedzīvojumu un šausmu mākslas filma “Cave” ir par zemūdens bagātību meklētājiem. Asinskāri briesmoņi uzbrūk neapbruņotu daiveru komandai, kuri tiek iesprostoti zemūdens alās. Filma daudzi “filmiski” kadri. Mākslas darbs ir nedaudz līdzīgs mākslas filmai Sanctum (2011), kurā gan nav asinskāri briesmoņi.

Filmā redzams aktieri hidrotērpos, dažāds zemūdens niršanas ekipējums, tehniskās niršanas ekipējums, zemūdens fotografēšanas un filmēšanas ekipējums, rebrīzeri, daudz skaistu kadru no zemūdens alām. Filmā ir arī redzams fantastisks ekipējums, kā videokonferences veidošana alās, kā arī alu skenēšanas ekipējums kas nosūta informāciju pa lielu attālumu. Filmas sākumā ir redzami kadri, kā aktieris novelk savu zemūdens niršanas ekipējumu lai iepeldētu uz izpētītu alu.

cave 5

Cave 1 cave 2 cave 3 cave 4

 

Kaut filmai Cave 2005 ir IMDB vērtējums 5.1, to ir vērts noskatīties zemūdens pasaules interesentiem brīvajos brīžos, jo filmas par zemūdens hobiju nav daudz. Jautrāku brīžu cienītājiem gan iesaku The Life Aquatic with Steve Zissou (2004).