Daivings un zemūdens niršana

Sanctum (2011)

Zemūdens žandra trilleris, 3D filma Sanctum (2011), kuras veidošanā piedalījies Džeims Kamerons, ir stāsts par zemūdens alu pētniekiem, zemūdens  nirējiem, kuri pēta zemūdens alas. Galvenais Sanctum varonis ir pasaulē ļoti populārs zinātnieks, kam viņa darbs ir visas dzīves jēga. Viņa zemūdens alas nav tikai ūdens, viņam patīk meklēt un meklēt, līdz tiek atrasts kaut kas jauns, ko citi nekad nav redzējuši un iespējams nekad arī neieraudzīs. Sakritību rezultātā viņš nu kļūst par vienīgo cerību veselai grupai cilvēku. Jo sākotnēji tikai ar interesi, kā jebkurā citā ekspedīcijā, meklētās alas izeja uz okeānu kļūst par vienīgo daiveru cerību uz izglābšanos. Ekstremālos izdzīvošanas apstākļos arī vistiprākie cilvēki morāli salūzt.

Sanctum (2011)

Daiveru grupa dodas ļoti riskantā ekspedīcijā uz vislielāko alu sistēmu uz Zemes – neticami skaistu un tikpat kā nepieejamu vietu. Negaidīta tropiskā vētra piespiež viņus nolaisties dziļi lejā šajā alās. Vienīgais glābiņš pētniekiem – atrast nezināmo otro izeju uz jūru, pārvarot bangojošo ūdeņu nevaldāmo stihiju, pazemes viltīgās lamatas un nāvējošas briesmas kuras uzglūn pētniekiem ik uz soļa.

Filma Sanctum (2011) par pētniekiem

Vairāk informācija par filmu Sanctum (2011)

  1. Sanctum (2011) mājaslapa
  2. Sanctum (2011) IMDB
  3. Latvijas kinoteātros no 2011.gada 25.februāra

Universal Pictures, Relativity Media, 2011, Filmas garums 1:49, Režisors: Alister Grierson, Lomās: Ioan Gruffudd, Richard Roxburgh, Alice Parkinson, Rhys Wakefield

Sanctum (2011) attēli

Sanctum (2011) traileris

Jauku Sanctum (2011) skatīšanos!