Pazaudētu un noslīkušu zeltlietu, dārglietu atrašana ar ūdenslīdēja palīdzību

Vai esat pazaudējis dārglietas ūdenī?

Nezaudējiet cerību! Ar ūdenslīdēja palīdzību ir iespējams atrast pazaudētas zeltlietas un dārglietas pat dziļos ūdeņos.

Zemūdens metāla detektors atradums zemūdens meklēšana
Ātrs atradums un veiksmīga zemūdens meklēšana, zemūdens metāla detektors prasmīga ūdenslīdēja rokās.

Kā notiek meklēšana:

 1. Sazinieties ar ūdenslīdēju: Meklējiet pieredzējušu ūdenslīdēju, kam ir pieredze pazudušu priekšmetu atrašanā.
 2. Norādiet precīzu vietu: Sniedziet ūdenslīdējam pēc iespējas precīzāku informāciju par to, kur pazaudēta prece.
 3. Izmantojiet meklēšanas aprīkojumu: Ūdenslīdējs var izmantot metāla detektoru, zemūdens kameru un citus instrumentus, lai palīdzētu atrast pazudušo preci.
 4. Pielāgojiet meklēšanas stratēģiju: Meklēšanas stratēģija var atšķirties atkarībā no ūdens dziļuma, duļķainības un citiem faktoriem.
 5. Sagatavojieties negaidītiem apstākļiem: Ūdenslīdējs var saskarties ar dažādiem apstākļiem zem ūdens, tāpēc ir svarīgi būt gataviem negaidītumiem.

Padomi zemūdens meklēšanā:

 • Jo precīzāk varēsiet norādīt pazudušās preces atrašanās vietu, jo lielāka iespēja to atrast.
 • Ja prece ir pazudusi dziļā ūdenī, meklēšana var būt sarežģītāka un laikietilpīgāka.
 • Meklēšanas izmaksas var atšķirties atkarībā no ūdenslīdēja pieredzes, meklēšanas vietas un citiem faktoriem.

Nevilcinieties sazināties ar ūdenslīdēju, ja esat pazaudējis dārglietas ūdenī. Ar profesionālu palīdzību jums ir lielāka iespēja atgūt savas vērtīgās lietas.

Vasarā mums ienāk zvani un e-pasti par pazaudētām un noslīkušām zeltlietām, mobiliem telefoniem, gopro kamerām un kad vien ir iespējams mēs veicam vērtīgu lietu dārglietu izvilkšana no ūdens pēc klienta izsaukuma. Meklēšana parasti notiek ar ūdenslīdēja un zemūdens metāla detektora  palīdzību.

Lai sekmīgi noritētu zemūdens meklēšana ar ūdenslīdēju ir nepieciešams zināt

 1. Pazušanas vieta (Jo precīzāk jo labāk)
 2. Grunts sastāvs  (Dūņu biezums 5-10 cm)

Daži mūsu zemūdens niršanas kluba veiksmes stāsti pazaudētu dārglietu atrašanā

 1. Zelta gredzens atrasts: Laulību simbols, ko bija jaunais vīrietis uzvilcis pirms 10 gadiem savās kāzās. Laulību gredzens bija dārgs izstrādājums, ko rotāja 22 dārgakmeņi un tas izgatavots no baltā zelta. Gredzens pazaudēts tika pie Ungurmalas, Viesu nama laipas.  Meklēšanas zem ūdens ilga 1.5 stundas, ūdenslīdēja ekipējumā, pārmeklējot visu iespējamo vietu, kad gaiss 10 litru, 200Bar balonā tuvojās beigām, gredzens tika atrasts laipas otrā pusē. Kā pavēstīja gredzena īpašnieks, draugs deva “High five”, gredzens norāvās no pirksta, atsitās pret laipu. Pārmeklējot norādīto atradās, ka tas aizkrita 1.5 metru attālumā pār laipu. Izradījās, ka gredzens tika pārsists pāri laipai un atradās aptuveni ~3 metru attālumā no pazaudēšanas vietas. Meklēšanas laikā tika izcelts ~kg metāla lūžņi – naglas, skrūves un uzgriežņu atslēgas. Pazaudētais gredzens tika atbriests tā īpašniekam.
 2. Zelta gredzens atrasts: Laulību simbols, ko bija jaunais vīrietis Jānis uzvilcis pirms divām nedēļām savās kāzās. Gredzens bija īpašs, jo ticis izgatavots no senču mantojumā atstātajām zelta lietām. Peldoties jaunietis pazaudēja savu gredzenu, tas noslīdēja no pirksta. Ar ūdenslīdēja rokām un metāla detektora palīdzību tas tika atrasts piemājas dīķī, 1-3 metru dziļumā. Pazaudētais gredzens tika atriests tā īpašniekam.
 3. Zelta ķēde atrasta: ko jaunietis bija pazaudējis upē peldoties, dziļums 1-2 metri. Meklēšanu ūdenslīdēja ekipējumā ar metāla detektoru apgrūtināja betona plāksnes, kuras bija ar armatūru. Armatūras radītais fons neļāva izmantot metāla detektoru meklēšanas darbos. Tika pārskatīti vizuāli un pārmeklēta grunts, visas akmeņu kaudzes. Vienā akmeņu kaudzē, zem ūdens tika atrasta pazaudētā zelta ķēde. Pagāja pusstunda un rokā bija. Rīgas tuvumā, īpašnieks ielēca upītē lai atdzesētos no saules svelmes. Iznāca bez sava lepnuma – smagas zelta ķēdes. Ūdenslīdējs palīdzēja atrast noslīcināto mantu. Pazaudētā dārglieta tika atriests tā īpašniekam.
 • Ūdenslīdēja izsaukumu var pieteikt zvanot 22077202 vai rakstot izmantojot kontaktu formu, šeit
 • Uzzini vairāk par Zemūdens meklēšanu