Daivings un zemūdens niršana

Pasākuma „Ginesa rekorda labojuma mēģinājums kategorijā – Visvairāk daiveri zem ūdens, kuri vienlaicīgi spēlē dambreti” norises plāns

21.maijā 2o11.g. Rīga, NDĢ baseins, Tērbatas un Bruņinieku ielu stūrī

  • 13.oo – 13.3o – organizatoru ierašanās NDĢ
  • 13.3o – 15.oo – telts uzsliešana NDĢ pagalmā, pasākuma norises vietas iekārtošana (galdi, soli,audio)
  • 15.oo – 15.30 – Iekārtošanas darbi baseinā – dambretes galdiņu izkārtošana baseina dibenā,kartas numuru izlīmēšana, u.t.t.
  • 15.3o – 16.oo – Dalībnieku ierašanās, automašīnu novietošana NDĢ pagalmā, reģistrācija,ekipējuma ienešana baseinā caur baseina pagalma durvīm.

Dalībnieki savus auto novieto NDĢ pagalma teritorijā (bezmaksas), tālāk neņemot līdzi savu ekipējumu, dodas uz organizatoru telti, lai piereģistrētos, saņemtu savu reģistrācijas numuru,aproci. Tad dodas atpakaļ uz savu auto, ņem ekipējumu un nodod to pie baseina pagalma durvīm organizatoru pārstāvjiem, kas to tālāk ienes baseinā un novieto pie attiecīga kārtas numura, kas izlīmēti uz baseina sienām. Tur arī jūs savu ekipējumu pēc tam saņemsiet. Reģistrācijas teltī būs izvietoti četri dambretes galdiņi, kur zinoši dambretisti sniegs padomus tiem, kas dambretē nejūtas tik zinoši. Varēsiet izspēlēt kādu dambretes partiju ar Latvijas dambretes čempionu.  Nekautrējaties, pamācaties 😉 Tālāk dalībnieki dodas uz ģērbtuvēm.
Ja jums ir nepieciešamība atstāt atslēgas, maku, citas vērtīgas lietas, to varēsiet izdarīt pie reģistrācijas telts, nododot to organizatoriem pret attiecīgo reģistrācijas numuru.

  • 16.oo – 19.oo – Pasākums baseinā – pārģērbšanās garderobēs, ekipējuma salikšana pie baseina,sanāksme ar kopējām instrukcijām, došanās baseinā, peldspējas noregulēšana, dambretes spēlēšana. Pēc tam kopēja fotografēšanās, ekipējuma un inventāra izvākšana no baseina. Dušas,ģērbtuves.

Ejam uz ģērbtuvēm, tad dušas, kāpjam augšā uz baseinu, atrodam savu kārtas numuru, kas izlīmēti pie sienām (ja kas, jautāsiet man), saliekam savu ekipējumu. Tad sekos neliels brīfings,ko un kā darām tālāk, jūsu jautājumi, piebildes. Tad ejam baseinā, 10-15 minūtes, noregulējam savu peldspēju, pārbaudām inventāru. Kad tas viss ir ok, tad sastājamies baseinā pāros pie sava galdiņa un gaidām, kad to būs izdarījuši arī visi pārējie. Tad vienam no jūsu pāra tiks pasniegts dambretes kauliņu komplekts. Šinī brīdī var teikt, ka pasākums ir sācies. Pēc komandas visi kopā ienirstam, saliekam kauliņus. Un gaidām. !!! Vēl nespēlējam.!!!

Kad visi būs izlikuši kauliņus,tiek dots kopējs signāls un sākam spēlēt. Katram no dalībniekiem jāizspēlē viena dambretes partija. Varat šo vienu partiju spēlēt 3 minūtes, varat spēlēt pusstundu, galvenais – tā jāizspēlē līdz galam, vai nu līdz kāda uzvarai,vai vienojaties par neizšķirtu.

!!! Svarīgi!!! Partijas laikā jūs nedrīkstat iznirt no ūdens!!!

Ja to izdarīsiet, jūsu pāris tiek diskvalificēts. Un kopējais rekordā piedalījušos skaits tiek samazināts. Kad esat izspēlējuši vienu partiju, salasām savus kauliņus atpakaļ maisiņā, dambretes galdiņu atstājam tur pat baseina dibenā, iznirstam no ūdens (negaidot pārējos) un lēnītēm, pa maliņu,nepeldot pāri dambretes galdiņiem, peldam uz baseina malu un kāpjam laukā.Noliekam savu ekipējumu savā numura zonā, un gaidām pārējos līdz beidz visi spēlēt.
Aplausi un ovācijas, ka esam to paveikuši. Tad vēl kopējās bildes (tas svarīgi priekš atskaitēm Ginesam), un var teikt ka pasākums ir veiksmīgi pieveikts.
Tad dodamies uz dušām, ģērbtuvēm, un augšā uzreiz iekšā atpakaļ baseinā pakaļ savam ekipējumam, kamēr vēl neesam uzvilkuši atpakaļ ielas apavus (ekipējums atradīsies jūsu zonā pie baseina, tur pat kur to nolikāt pēc spēlēšanas).
Ejot uz savu auto, vēl noejam gar organizatoru telti un paziņojam pāra uzvarētāju (tas mums jāuzrāda atskaitēs, ja to neizdarīsiet, pārim tiks ieskaitīts neizšķirts).

  • 19.oo – Oficiālā pasākuma daļa beigusies.

Pasākuma laikā darbosies skolas kafejnīca (lai līdzjutējiem kur kafiju iedzert), kompleksa otrajā stāvā būs dežurējošais ārsts. Kompleksā būs sava garderobiste un dežurante, lūdzu cienīt, godāt un uzklausīt.
Dalībnieki paši ir atbildīgi par savu ekipējuma kompektēšanu, organizatori neko papildus negādā. Ieteikums – lai arī cik jūs justos pārliecināti par savu peldspēju, ērtāk dambreti spēlēt būs, ja būsiet nodrošinājušies ar 2 vai pat 4 kg svina vairāk, neka lietojat parasti. Tas no pieredzes ģenerālmēģinājumā.
Dalībniekiem un līdzjutējiem ieeja baseinā ar baseina čībām vai bahillām. Ja būsiet aizmirsuši,dosieties iekšā basām kājām.
Kopējais plānotais pasākuma dalībnieku skaits ~ 100, skatītāji ~100, būs arī TV pārstāvji ziņu sižetu filmēšanai, Qfilma operatori materiāla filmēšanai kopējai filmai.
Ja būs labs laiks, pasākuma afterparty plānots pie manis Mārupē, ar saviem groziņiem, ja ir interese piedalīties, dodat man ziņu, izstāstīšu kur un kā jābrauc.
Kas attiecas uz Ginesa rekorda apstiprinājuma oriģinālajiem sertifikātiem – ja vēlēsieties tos saņemt, kad rekords tiks apstiprināts (tas var aizņemt līdz pat 4 mēnešiem), pie reģistrācijas papildus jāuzrāda jūsu mājas adrese, telefona numurs, e-pasta adrese. Ginesa pārstāvji paši jums individuāli izsūtīs savu piedāvājumu un instrukciju, kā saņemt šo oriģinālo Ginesa sertifikātu. Cik sapratu,tas maksās 10,- paundus plus pasta izmaksas.
Nu ko, tiekamies 21.maijā Natalijas Draudziņas ģimnāzijas baseinā.

Lai izdodas,
bH2